Zakupy(452 wątki)

Ubranka - jakie firmy?

HALINA-1986

2018-06-20 13:54

To tylko mały fragment resztę mądre mamy doczytają same.

Z czego powstają tkaniny syntetyczne?

Włókna syntetyczne i powstałe z nich materiały pochodzą głównie z ropy naftowej i węgla w trakcie procesu zwanego polimeryzacją. Teoretycznie, polimery nie są szkodliwe dla naszego organizmu, jednak jeszcze mniejsze cząstki, z których są zbudowane – monomery już tak (szczególnie te, które „nie weszły w strukturę” tkaniny). Na ogół są to związki rozpuszczalne w wodzie, więc łatwo wchodzą w kontakt ze skórą, a przez jej pory pakują nam się do ustroju. I, jak to zwykle bywa, nie oddziałują na niego korzystnie.

Poliester

Co z tego, że super wytrzymały, jeśli może zaburzać gospodarkę hormonalną noszącego? Poza tym potęguje potliwość, może powodować zapalenie i/lub swędzenie skóry. Poliester może się ukrywać pod nazwami: elana, torlen, diolen.

HALINA-1986

2018-06-20 13:56

Ubrania z plastiku

http://alergicznedziecko.pl/ubrania-z-plastiku/
Dziecko Mama Nowości Zdrowie i Odżywianie
Alergiczne Dziecko

alicjas132

2018-06-20 19:18

Halina, bawełna to nie jest tkanina syntetyczna. Tu chodzi o sztuczne materiały, nawet w tym artykule co podesłałaś jest to rozgraniczone. Wiadomo, że dla maluchów najlepsze są naturalne tkaniny.

Aleksandra91

2018-06-20 21:32

Super artykuły, warte przeczytania i analizy :)

Bawełna, len, bambus . muśli, jeszcze to co dobre jest wełna, naturalna ale wiele dzieci jest za wrażliwych na ten rodzaj materiału. Nam odradzili, póki się zmierzamy z alergiami :)

Ewcia88

2018-06-20 22:19

ja sama się drapię po wełnie więc jej nie noszę i dzieciom tez nie zakładam....choć teraz już takich rzeczy coraz mniej...kiedyś to tylko takie były hehe

ja jak kupuje to tez wybieram te 100% bawełny i naprawdę to dobry wybór bo z tymi rzeczami się nic nie dzieje.....ale są to zakupy w cocodrillo, 5.10.15, h&m, czasem Smyk.....jakoś do Pepco nie mam przekonania, nie wiem....

Aleksandra91

2018-06-23 14:43

Ewcia widzę, że masz takie samo podejście do sprawy co ja. Wełna taka se, a ciuszki wybieramy z tych samych sklepów. Jedynie co to cocodrillo nie jest w Naszym zasięgu.

majupa

2018-06-24 14:13

Pepco niby też ma bawełniane ubranka, ale w dotyku często to jest tak niesamowicie plastikowe, że też rezygnuję z zakupów tam. Niestety moja babcia kilka razy wybrała się tam po ubranka dla maluszka. Próbuję jej jakoś delikatnie zasugerować, że nie jest to najlepszy pomysł.

Aleksandra91

2018-06-24 18:11

Mmamy tylko jedno body które się nie skurczyło czy zrobiło szmatką z Pepco. Dlatego jakość idzie z ceną. Nie mam problemu tego z reserved, 5.10.15., smyk. Teraz przy wyprzedażach czasem kupi się taniej w smyku wielopaki niż w pepco

B.Lis

2018-07-05 19:16

Jeśli chodzi o ubrania dla dzieci to polecam zajrzeć tutaj: https://lencia.pl/ubranka-c-136.html. Wybór jest bardzo duży i na pewno każdy z Was znajdzie coś dla swoich maluchów. Na dodatek są to ubrania naprawdę wysokiej jakości więc jestem pewna, że będziecie z nich zadowoleni.

Kasia.S.

2018-07-10 22:24

Ja tak jak Ewa drapie się jak mam na sobie wełniane ubranie więc nie zakładam i nie zamierzam ich zakładać dzieciom.
U nas króluje HM i Reserved. Jak dla mnie te ubranka są najlepszej jakości. Jeszcze nigdy nic się z nimi nie działo. Nie rozciągają się. Że Smyka nie lubię bodow z dekoltem na zakładkę bo się bardzo rozciągają i to jedne w jedne (może tak źle trafiliśmy). Jeśli już mam kupić to zawsze zwracam uwagę żeby właśnie dekolt był na napy.
Moja siostra dużo mi kupuje ubranek w Pepco i z tymi to bywa różnie. Czasami trafi się na na prawdę dobre i nic się z nimi nie dzieje a czasami po jednym praniu nie nadają się do niczego.

Kilerr23

2018-07-17 23:32

H&M , Zara, Reserved,Next,F&F,Smyk , 5.10.15 , Primark , aliexpres no i czasami dostajemy coś z pepko na jakość ciuszków nie narzekam. Zależy jaki się trafi czasem z H&M tragedia się trafia a czasem z 5.10.15 a czasem z pepko. A czasem z pepko jest jeszcze lepszej jakości jak firmy z wyższej półki. Więc dla mnie nie ma reguły czy droższe to znaczy lepsze zależy jak się trafi.

sagen

2018-08-01 13:02

Ja raczej nie przywiązuję się do marek tylko po prostu szukam fajnych ubranek przede wszystkim dobrych jakościowo. Jeśli są przy tym przystępne cenowo, to już w ogóle idealnie :) Od siebie mogę wam podrzucić Outlet Limango, tutaj są akurat ciuszki niemowlęce: https://www.limango-outlet.pl/odziez-niemowleca - kupowałam już u nich kilka razy, nie tylko dla mojego bobasa, ale też na prezent. Super są na przykład body od Lamino: https://www.limango-outlet.pl/lamino/body-w-kolorze-mietowym-2-6276202 , mają piękne wzory, także na prezent albo na jakieś wyjście z dzieckiem są super :)

zanetka171

2018-08-04 15:48

Lupilu, 5-10-15, H&M, w Pepco kupuje rzeczy.

Dodaj komentarz
© by Lovi . Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń do nas:
tel. +48 46 858 00 00
(obsługa klienta czynna w godzinach od 8 do 15)
Newsletter
Zostaw nam swój adres e-mail, a co miesiąc
otrzymasz newsletter wypełniony nowościami.
W ramach naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.
AKCEPTUJĘ
';
ZAMKNIJ

Karmienie piersią jest jedynym naturalnym sposobem żywienia niemowląt i żaden preparat zastępujący mleko kobiece nie posiada identycznych właściwości, co mleko kobiece.
Bardzo dziękujemy za zgłoszenie się do testów butelki LOVI Medical+.
Z góry bardzo dziękujemy za opinię.

ANKIETA DOTYCZĄCA UŻYTKOWANIA BUTELKI LOVI MEDICAL+

Uprzejmie prosimy o zaznaczenie właściwej odpowiedzi lub odpowiedź na poniższe pytania:

Cz. I - wypełnić przed przetestowaniem butelki LOVI Medical+:

1. Czy używała Pani butelki LOVI Medical+?
    TAK NIE
  2. Czy słyszała Pani o butelce LOVI Medical+? Jeśli tak, to skąd?
    nie słyszałam
    tak, z Internetu
    tak, od koleżanki/znajomej
    usłyszałam o niej w innych okolicznościach (jakich?):

cz. II - wypełnić po użyciu butelki LOVI Medical+:

1. Czy butelka LOVI Medical+ spełniła Pani oczekiwania? W jakim stopniu?
  2. Czy smoczek dobrze się odpowietrza?
  3. Czy przejrzystość butelki jest porównywalna do innych butelek do karmienia?
  4. Jakie zalety posiada według Pani butelka LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem?
  5. Czy zauważyła Pani różnice między karmieniem butelką LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem a innymi butelkami ze smoczkiem z jednorodnego silikonu? Jeśli tak to jakie?
  6. Czy miała Pani jakiekolwiek problemy z użytkowaniem butelki LOVI Medical+? Jeśli tak to jakie?
  7. Czy zauważyła Pani różnicę pomiędzy poprzednio używaną przez Panią butelką LOVI (pyt. do Mam używających wcześniej butelki LOVI)
WYŚLIJANULUJ