Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Fotoksiążki

Data utworzenia : 2013-09-12 17:48 | Ostatni komentarz 2019-02-11 00:22

bialutka91

9440 Odsłony
66 Komentarze

Zastanawiam się nad zakupem Fotoksiążki na roczek Filipka. Dostałam kupon zniżkowy na taki zakup na stronie www.olemole.pl i na pewno skorzystam. Teraz jest jeszcze promocja w tesco. Takie albumy oferuje także Empik i Rossmann, a także wiele innych. Trzeba tylko ściągnąć program i można zacząć zabawę. Jest tam dużo różnych ramek, clipartów, teł. Super sprawa. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne i praktyczne. Zdjęcia nie wypadają i nie gubią się jak w przypadku albumów, nie babrzemy się klejem itp. Po prostu układamy, wpisujemy ozdabiamy, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. A jaka jest wasza opinia w tym temacie Drogie Mamy. Taka fotoksiążka może dotyczyć ślubu i wesela, roczku dziecka, chrztu, wakacji... Jednym słowem wszystkiego, co chcemy uwiecznić.

2019-02-11 00:22

Super prezent zwłaszcza dla dziadków:P Ja polecam stronkę uwolnijkolory.pl dobra jakość, bardzo staranne wykonane, jest bardzo dużo opcji do wyboru i często mają fajne promocje, także cena też przystępna. Wiadomo też trzeba wysupłać troszkę czasu, żeby zaprojektować swoją książkę czy album, ale za to wiadomo, że prezent będzie trafiony i nie trzeba biegać po sklepach:P

2019-02-07 08:58

To fakt, akurat z książkami jest sporo roboty - niestety :( Ale faktycznie - to się super sprawdza w roli prezentu, ale też jest idealnym zastępstwem dla albumu ze zdjęciami. Przynajmniej tak uważam.

2018-11-20 22:45

ja właśnie widziałąm promocje na empikfoto na te fotoksiążki ale zabieram się już za nie od dwóch lat i zawsze kalendarz zamówię a książki nie zdąże zrobić i to tak.....ale mam jedną w domu, która dostaąłm w prezencie i faktycznie jest to fajna sprawa. zdjęcia nie wypadają nie niszczą się ;)))

2018-11-20 08:50

Mamy już kilka fotoksiążek w domu. Kupujemy je zamiast albumów - po prostu zajmują mniej miejsca, wygodniej się je ogląda, nikt nie wyciąga fotek no i kosztują dużo mniej. Pewnie na Black friday Empik Foto też odpali jakąś promocję, ale akurat nie mam dostatecznej ilości fotek, żeby coś wywoływać.

2018-08-07 22:23

A z jakiej strony najlepiej korzystać i żeby było tanio bo planuje na chrzest takie coś zrobić

2018-08-02 16:20

Mam fotoksiążek chyba z 10 sztuk :) świetna sprawa, bardzo je lubie i cenowo też na prawę rewelacyjnie. jak robiłam np z chrzcin, czy ogólnie ze zdjeć dzieci to po 3 lub 5 takich samych, bo np z chrzcin dawałam jedną dziadkom, po jednej chrzestnym i dla siebie :) udało mi się też wynegocjować rabat i zapłąciłam wtedy za 40 stron, w formacie 30na20 cm 29zł za ksiażkę, więc cena świetna, ale pamietam, ze zamówiłam wtedy za jednym zamachem ok 15szt. Pamiętajcie zawsze można negocjować!!! :) jak nie dadzą to nei dadzą, ale może się uda ;) ja zamawiałam na stronie https://www.yuupi.pl, wywoływałam też tam zdjęcia, też w dobrej cenie i fajna jakość. Ale w ogóle widzę ze tych stron z fotoksiażkami jest bardzo dużo i dobrze, konkurencja jest i można zrobic taniej ;) Teraz też planuje zrobić dwie, jedną ze zdjec starszego synka z przedszkola, kolegów koleżanek, różnych imprez , drugą młodszemu a trzecią taką wspólną rodzinną, chciaż ja to będę na kilku zdjęciach, bo najczęściej ja cykam zdjęcia :))))

2018-07-31 09:02

Patrzcie Empik Foto - pisałam już nieco wyżej jak to wygląda.' Oni mają naprawdę tanio i naprawdę można trafić całkiem fajne okazje. Ogólnie sama książka jest tania, ale wymaga poświęcenia trochę czasu na dopasowanie zdjęć i wprowadzenie tego wszystkiego do samej książki ;-)

Konto usunięte

2018-02-25 18:50

Do takich rzeczy polecam stronę: colorland. Robią super fotokalendarze i fotoksiażki. Nie trzeba ściągać żadnych programów. Mają też fajne tła i wzory. Korzystam z ich produktów od kilku lat i jeszcze nigdy nie trafił mi się trefny produkt.