Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Sofa do salonu

Data utworzenia : 2019-02-10 10:47 | Ostatni komentarz 2019-02-13 14:26

Konto usunięte

305 Odsłony
3 Komentarze

Szukam wygodnej, funkcjonalnej kanapy, sofy do salonu z pojemnikiem na pościel, z funkcją spania, szerokość 180 cm, jak największa powierzchnia spania, boki niezabudowane, by nie zasłaniały widoku z okna, cena do 2 tysięcy. Gdzie zaglądam to wszędzie wielkie modele, jakby ludzie już nie mieszkali w kawalerkach. Polecicie coś?

Konto usunięte

2019-02-13 14:26

Nie wiem gdzie szukałaś, ale takich sof jest sporo. Rzecz jasna jednak, ze sofa taka nie będzie rozkładana do boku, ale do przodu (powierzchnia spania musi być na długość większa niż te 180 cm....). Zerknij sobie do tego sklepu: https://sofy24.pl/7-sofy-klasyczne Jest tam bardzo dużo sof w każdym wymiarze oraz większość z nich posiada funkcję spania. Polecam również zwrócić uwagę na fakt, czy sofa jest na nóżkach. Dzięki temu łatwiej będzie sprzątnąć powierzchnię pod sofą.

Konto usunięte

2019-02-10 13:09

Ja polecam narożniki z Agata Meble, nie wiem nawet czy oni nie mają opcji takiej, że zrobią wymiar na zamówienie. Warto spytać. My jesteśmy zadowoleni.

2019-02-10 11:46

A patrzalas na allegro. Tam można niedrogo i fajne rzeczy. Ja za swój narożnik dałam w sklepie ponad 2 tys i już po roku ledwo się trzyma. Moja mama kupiła na allegro za 1600 z wysyłką dużo lepszy i wytrwalszy.