Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Jaka torebka do pracy i na wesele

Data utworzenia : 2018-06-21 10:41 | Ostatni komentarz 2018-12-18 23:34

B.Mitka

503 Odsłony
7 Komentarze

Jaką torebkę wybrać na wesele i do pracy, chodzę ubrana elegancko do pracy ale zarazem szukam tez torebki aby pasowała na wesele, jakie polecicie?

2018-12-18 23:34

Jak ma do wszystkiego pasować to najlepiej czarna. Ale i tak to jest kwestia gustu i dobrania pod strój.

2018-08-28 13:53

Ja w tej chwili to mam więcej toreb (dużych ) niż torebek :))) już dawno się odzwyczaiłam od jakichś małych torebeczek, bo jak sami wiecie matka polka musi mieć w torbie WSZYSTKO:))) ostatnio byłam na weselu, kupiłam sobie nawet torebkę bo musiałam, bo nie miałam. Znalazłam świetną w orsay (swoją drogą mają tearaz świetną promocje, bo minut 50% na torebki). Nie kupiłam jakiejś bardzo małej, ale też nie wielką, tak żebym mogła w nią spokojnie schować mokre i suche chusteczki, małą kosmetyczkę, telefon. Reszte rzeczy dla dziecka miałam po prostu w samochodzie, na szczęście było blisko żeby wyjść. Ja jestem bardzo praktyczną osobą, raczej nie kupuje czegoś na raz, tzn nawet w przypadku tej torebki, starałam się żeby była ładna, ale taka żebym właśnie mogła ją zabrać np do kościoła, jak i na spacer z dziećmi (bo np w jakiejś super eleganckiej z cekinami na tygodniu, gdzie przewaznie chodzę na sportowo ubrana jeszcze z dwójką dzieci byłoby mi głupio spacerować, bo by nie pasowała) a ta moja pasuje :)

2018-08-28 12:21

No mi się odrobinę nie łączy torebka do pracy z taką na wesele, do pracy to wyobrażam sobie w zasadzie, że może to być jakiś np. shopperbag czyli większa torba, na wesele to raczej bierzemy coś małego, skromnego w co mozna wrzucić kilka drobiazgów, tutaj na pewno czerwone torebki mogą być dobrym wyborem - https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018/07/04/czerwona-torebka-jak-ja-nosic-3-praktyczne-stylizacje-na-co-dzien/ chociaż to też nie do końca bo zależy od gustu i preferencji.

2018-06-26 09:34

No na pewno nie bezie pasował spory shopper, taki mieszczący A4. Do pracy może taka torebka będzie sie nadawała jednak do sukienki na ślubie będzie wygladała nie za dobrze. Proponuję zastanowić się nad jakąś pojemną listonoszką: https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018/05/29/sezon-slubny-2018-jaka-torebke-zabrac-na-wesele/ tutaj masz wpis na blogu. Wybierz również neutralny kolor ( czarny. czary albo beżowy). Będzie uniwersalna.

2018-06-21 23:12

Ja od wielu lat jestem wierną fanką torebek Farbotka. Dziewczyna wypracowała sobie markę, obecnie ma.duzą ofertę. Polecam Ci zajrzeć na jej stronę i zobacz torebki z serii PURO. Fajne w nich jest to, ze mają wymienne klapki na napy. Baza jest albo czarna albo kremowa Klapek mozesz miec niezliczoną ilosc. Ja mam i jasną i czarną do kazdej po dwie klapki i prawde mowiac bylam z nimi i na weselu i w pracy i nawet niekiedy zawieszam na wozek gdy idziemy na spacer :) Minus do pracy moze byx taki ze jest ona niezbyt duza, wiec duzego notatnika nie pomiesci ale jak dla minie jej torebki sa cudowne pod kątem jakosci i serca wlozonego w ich wykonanie.

2018-06-21 20:22

Tez mi sie wydaje ze niw da sie pogodzic tych dwoch ,,okazji".Zawsze mozna sobie zrobic przyjemnosc i sprawic dwie:)

Konto usunięte

2018-06-21 14:04

Jak dla mnie to nie da sie pogodzic tych dwoch rzeczy. Torebka na wesele to zazwyczaj jakies małe, cudaczne, błyszczące puzderko i choćbys nie wiem jak sie starała i chocbys nie wiem jak elegancko chodziła ubrana do pracy to taka torebka "weselna" nigdy nie bedzie pasowac na wyjscie do pracy. Takie jest moje zdanie.