Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Podsuńcie jakiś pomysł na zabawę z trzylatkiem , która wciągnie i zaciekawi ruchliwe dzieci

Data utworzenia : 2017-10-09 23:19 | Ostatni komentarz 2018-08-04 14:28

Gosia.Habaj

4056 Odsłony
62 Komentarze

Szukam fajnej gry lub zabawki która wciągnie i zainteresuje trzy i pół latka , który jest bardzo energiczny i lubi poznawać świat. Może macie jakieś sprawdzone gadżety :)

2018-08-04 14:28

Mój syn choć jest dwulatkiem to jest bardzo żywym dzieckiem. Choć ma i parking z Wadera i narzędzia (takie zabawkowe) to nic nie zajmie go na dłużej niż pół godziny. Pomysłów muszę mieć wiele aby zająć mu czas. Chyba tak musi być. Ale dobrze że jest żywym dzieckiem i lubi poznawać nowe rzeczy.

Konto usunięte

2018-07-29 12:34

Ostatnio widziałam zdjęcia kuchni dla dziecka. Kuchnia była z kartonów, ale pięknie oklejona papierem, dziewczynka sama wycinała dekoracje, były półeczki i garnki - efekt był świetny

2018-07-28 11:02

znalazłam bardzo fajną stronę z bardzo fajnymi zajęciami https://www.superstyler.pl/dziecko/mnostwo-pomyslow-na-kreatywne-zabawy-z-dzieckiem/ Myślę , ze coś dla siebie wybierzecie

2018-07-25 11:23

A może jakieś sensoryczne zabawy dla dzieci będą je w stanie zaciekawić na dłużej niż kilka minut? Ja ze swoim dzieckiem często coś takiego robię i maluch potrafi się w to naprawdę fajnie wciągnąć. Kilka pomysłów na takie zabawy jest tutaj https://blog-juniorangin.pl/zabawy-sensoryczne-dla-przedszkolaka/ - są one wprawdzie dedykowane przedszkolakom, ale z młodszymi dziećmi tez można ich stopniowo próbować. MOże właśnie dzięki temu, że będą dedykowane starszakom, zaangażują też maluchy :) No i co najważniejsze, wiele takich zabawa można wymyślać na bieżąco i wykorzystywać do nich rzeczy, które akurat mamy w domu pod ręką.

2018-03-19 08:12

Agn_kaw dziękuję za propozycję pomocy przy zakupach na Ali ;) dawno mnie tu nie było więc spóźnione te podziękowania he he Ja póki co wstrzymam się z zakupami gdyz u nas świetnie sprawdza się bibuła i kolorowe bloki. Wczoraj tworzyliśmy korki. Małej tak to się spodobało ze zrobiliśmy całą rodzinkę do nas na stół i każdej babci po jednym. Z taką radością im je zanosila ze o mój ty he he sa bardzo proste do wykonania - podsylam fotki. Ja wykonałam jej potrzebne elementy ona kleila i rysowala kreski. Przed nami jeszcze żółw do zrobienia bo też wydawał się ciekawy ;))

Konto usunięte

2018-02-26 15:44

agn z ali nie, kusi mnie żeby kupić, ale na razie nie mam dla kogo. Kiedyś sporo kupowałam, nie na ali, ale na allegro, np. drewniane kwiatki do malowania, samochodzik do samodzielnego złożenia i pomalowania, puzzle - zwierzątka w 3D. Sama też robiłam pacynki z filcu z gotowych elementów, póki dzieciaki mieliśmy w tym wieku. Dwulatek? Możecie zrobić łódki z papieru (to znaczy, robisz Ty, maluszek ozdabia :) ), wkładacie do miski z wodą i dmuchacie, kto pierwszy "dodmucha" do brzegu. Przy okazji masz świetne ćwiczenie logopedyczne na prawidłowe układanie języka.

2018-02-26 10:37

o Mama a ktoś z Twoich znajomych korzystal z tych pakiecików do handmade dla dzieci? Bo chętnie bym wypróbowała :) Choć moja malizna dopiero 2 lata ma to nie wiem czy ogarnie temat aż tak zaawansowany ale w sumie nei szkodzi spróbowac za taką kwotę :))) Ewcia jak coś to podpytaj znajomych może ktoś Wam zamówi tam tylko trzeba wskazać inny adres dostawy wiec zaden problem jak coś daj znać nawet ja Ci zamówię jak coś wybierzesz :)

Konto usunięte

2018-02-26 08:54

Ewcia, możecie też wydrukować ubranka z internetu na twardszej kartce, wyciąć, kolorować i ubierać ludziki. Nada się do nauki części garderoby w obcym języku. Możesz wymyślać historyjki, że jest zimno, deszczowo, Kasia idzie do kina. Co ubierze. I Twój maluszek wymyśla i stroi laleczkę :)