Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy z dzieckiem w przedziale 6 -12

Data utworzenia : 2013-01-18 15:55 | Ostatni komentarz 2024-01-14 11:15

Iwona

7634 Odsłony
66 Komentarze

Imiona - powiedz dziecku jak masz na imię i wskaż na siebie. Potem powiedz jako ono ma na imię. Po chwili zawołaj do dziecka po imieniu. Stukanie-daj dziecku do ręki np. dwa plastikowe kubeczki. Pokaż maluchowi na drugiej parze kubeczków, że można nimi o siebie obijać i zachęcaj by robił to samo z tymi, które ma w rączce. (Osobiście kupiłam w Kauflandzie kubeczki z których układa się wieżę, od najmniejszego do największego teraz są hitem mojej sześciomiesięcznej córeczki). Gdzie jest...?-Schowaj w dłoni jakiś mały przedmiot, np. kamyk lub koralik. Otwórz dłoń i pokaż go dziecku, a następnie znów ją zamknij. Zapytaj "gdzie jest koralik?", znów otwórz dłoń i pokaż dziecku, że koralik wciąż tam jest, choć przez chwilę nie było go widać.

2024-01-14 11:15

widzę że nie tylko u mnie tak jest :) 

2024-01-12 09:10

Ja też często łapie się na tym, że jest głośno gdy gdzieś się pojawiamy :D a jeszcze jak fochy dochodzą to już w ogóle jest ciekawie i nas każdy słyszy 

2024-01-09 12:19

Aniss to pewnie o mnie też tak myślą, bo zawsze ją muszę ciągnąć za rękę i awantura musi być;P

2024-01-08 12:10

Mamuśka to zależy od dzieci od dnia ;) ja też widziałam tatę bliźniaków które świetnie się bawiły i on naprawdę fajnie je wychowuje głównie jego widziałam mama pracuje chyba, ale te maluchy też spokojne około 2 latek;) może to te same bliźniaczki;D 

Ja za to jak zawsze wychodzę z córką to zawsze głośno jak wychodzimy ;) bo zmęczona śpiąca albo głodna;) zresztą u nas z charakteru awanturnik;( pewnie też z boku mówią że sobie kiepsko radzę;(

2023-06-25 21:19

Trudna decyzja byłaby..  niewiadomo co robić.. 

2023-06-24 20:19

Z bliźniakami nie ma przelewem, trzeba sobie radzić, bo jakby dwójką uciekała na raz to nie wiadomo kogo łapać;)

2023-06-23 19:32

U nas od małego tata chodzi z takimi bliźniaczkami na plac zabaw i powiem wam , ze jestem w szoku jak one go słuchają. Już ich tak dwa lata obserwuje i jestem pełna podziwu dla tego taty ;) a ostatnio byłam na placu zabaw i była matka z babcia i trojaczkami, te trojaczki ciagle płakały, o wszystko :o aż poszły z nimi z tego placu zabaw, bo sobie nie radziły.. Miały może 1,5-2 lata 

2023-06-23 09:53

Oj to prawda bo głupie pomysły do głowy przychodzą:p