Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Bilibo

Data utworzenia : 2018-12-10 21:21 | Ostatni komentarz 2021-05-09 14:05

Zamarancza

1015 Odsłony
11 Komentarze

Czy ktoś z Was ma taką zabawkę kreatywną? Podpowiedź: "Bilibo jest to typowa zabawka kreatywną, która rozbudza wyobraźnię dziecka. Jej prosta konstrukcja wbrew pozorom daje mnóstwo możliwości, sami się zdziwicie w jaki sposób dzieci potrafią się nią bawić. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo. Jest to fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu dziecku. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki odnajdują nieskończoną ilość możliwości do zabawy z tą wyjątkową muszelką. Bilibo doskonale sprawdza się do: kręcenia bujania do przeróżnych zabaw w wodzie do zabawy w piaskownicy czy na plaży do siedzenia do chodzenia, stąpania przechowywania zabawek do zabaw na śniegu jako kołyska dla lalek" (informacje ze sklepu Smyk) Czyli My dostajemy taką muszlę i myślimy co z nią zrobić, a dzieci od razu wymyślają dla niej zastosowanie. Bardzo mnie kusi ta zabawka, ale chciałabym poznać opinie rodziców na jej temat. :)

2021-05-09 14:05

Nie słyszałam o niej jeszcze ;)))

2021-05-08 15:17

Nie znam tego rodzaju zabawki 

2021-05-07 21:58

ja tak samo pierwsze słyszę :)

2021-05-07 11:32

Ja nawet nie wiem co to za zabaska hahah chyba nie jest na czasie 

2021-05-07 07:20

Pierwszy raz o takyrj słyszę 

2021-05-06 07:09

Szczerze . Wlasnie z ciekawości zerknelam jak wygląda ta zabawka w życiu nie widziałam i nie słyszałam o niej na pierwszy rzut oka faktycznie taka myśl ale co z tym robić jak dziecko ma się tym bawić pobawi sie dzien 2 jeśli nawet tyle sie pobawi i rzuci w kat chociaz mozna tez by było się grubo zdziwić ponieważ dzieci sa bardzo kreatywne i moze faktycznie znalazły by dla niej duzo zastosowan

2019-05-14 02:01

Właśnie dzisiaj dowiedziałam się że jest taka gra ? jednak nie przekonuje mnie ona do siebie

2019-02-06 15:01

Dzieci same z siebie są bardzo twórcze i kreatywne i wcale nie potrzebują do zabawy i rozwoju żadnych drogich zabawek, naprawdę fajnie potrafią zająć się rzeczami domowymi, takimi codziennego użytku i to naprawdę też pobudza ich wyobraźnię i kreatywność. Poza tym dla dzieci bezcenna jest uwaga i zabawa z rodzicami. A producenci wiadomo, że próbują ciągle wymyślać nowe rzeczy żeby zarobić na tym.