Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

zabawy dla roczniaka

Data utworzenia : 2018-06-12 22:29 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:35

jenny23

1592 Odsłony
22 Komentarze

Witam, jakie zabawy proponujecie swoim roczniakom? My skończyliśmy 13 miesięcy i nie mam pomysłów jak urozmaicić nam dzień ;)

2021-05-05 19:35

Klocki myślę że to dobry pomysł;)))

2018-10-22 16:34

Klocki są napewno dobrym pomysłem, chociaż mój woli burzyć niż budować. Poza tym uciekanie przed mamą:) Z tatą gra w piłkę, próby jej kopania oraz przenoszenie w rękach. Wszystko co może robić wspólnie z rodzicami.

Konto usunięte

2018-10-15 19:35

Synek kuzynki uwielbia klocki, zwierzątka, duże puzzle i piłeczki. Bardzo lubi też obserwować zdalnie sterowaną elektryczną lokomotywę.

2018-10-15 15:57

Ja łącze zabawe z nauką. Z córka się bawimy grochem, fasolą, ryżem do tego ma powzucane zwierzątka czy różnego rodzaju piłki. Córka nie wyczuwa prawej ręki, a tak to ręką jest stymulowana i się uczy że ta ręką też jest i jest potrzebna. Zabawa z kawą rozpuszczalna czy w kislu na przykład czerwony kisiel to i czerwone zabawki i owoce owoce i kisiel dziecko może nie tylko posmakować ale i dotknąć i powachac. Takie też mamy zalecenia od specjalistów. To nie jest mój wymysł.

2018-09-08 00:39

Moja córka od 3 tyg ( ma od 2 dni 1.5 roku ) uwielbia rysować. Tylko zobaczy kredki to już pokazuje żeby jej dac. Poza tym lubi zabawę w piaskownicy.ponadto klocki wózek z lalka lubi prowadząc. No i jeździł.. uwielbia na nim jeździć. A ostatnio zaczęliśmy wozić ja na rowerze tak się spodobało że jak tylko jesteśmy na podwórku to biegnie do niego i pokazuje żeby ja wsadzić do fotelika

2018-08-17 10:55

Lego duplo i u nas króluje do dziś w zasadzie. Wszelkie inne klocki również, magnetyczne super sprawa dla malucha. Moja córka bardzo lubiła oglądać wszelkie książeczki. Przesypywanie ryżu, makaronu. Malowanie rączkami.

Konto usunięte

2018-08-15 05:57

U nas kolorowe miski i kolorowe miękkie piłki. Gdzieś już wspominałam, że można próbować już z kręglami plastikowymi

2018-08-14 17:50

Potwierdzam że u nas Duplo też się sprawdziło. Kolejną zabawką hitem był samochód do jeżdżenia co się odpycha nóżkami synek bawi się nim nadal już mąż zmieniał kierownice aż żal że nie mogę wrzucić filmiku jak synek śmiga i driftuję. Dotgo wszelkie pojemniki, miski, nakrętki. Dawałam różnego kształtu makarony i sobie przesypywał. Uwielbiał ściereczká pucować podłogę i odkurzać papugował wszystko co my robimy.