Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Sen w majtkach czy bez?

Data utworzenia : 2017-06-07 21:56 | Ostatni komentarz 2019-02-08 22:01

Darka17772

12812 Odsłony
342 Komentarze

Jestem bardzo ciekawa wasze opinii na ten temat. Inni nie wyobrażają sobie spać w majtkach a inni znowu śpią w bieliźnie typu majtki ale bez biustonosza. Aczkolwiek znam też takie panie które śpią nawet w biustonoszu. Osobiście należę do tych pań które śpią w majtkach. Nie wyobrażam sobie nie mieć bielizny na noc. Wiem że wszystko jest prostsze przy igraszkach nocnych z mężem ale to nie dla mnie....zupełnie.... Raz musiałam spać bez majtek bo wietrzyłam sobie tamte okolice przez noc i miałam jakieś dziwne sny,śniło mi się że sikam do łóżka....dziwnie się czułam.Poszłam do wc na siku i nic....ubrałam majtki i poszłam spać.Zasnęłam od razu....nie przyzwyczajona jestem do takich nocy bez majtek.... A jak u Was?

2019-02-08 22:01

jeśli piżama to wiadomo bez bielizny, jesli koszula nocna to z majtkami koniecznie :) Dzieci śpią w piżamach, czyli bez bielizny. Co do biustonosza - sa specjalne do spania. Ostatnio nawet się pokusiłam o taki. W ciąży i podczas karmienia to raczej wygoda mieć taki do spania. Po długim karmieniu piersi też nie wyglądają tak jak przedtem. Mi osobiście przeszkadzają podczas spania - natomiast biustonosz do spania, trzyma je na miejscu i dzięki temu czuje sie komfortowo. Wole spać w piżamie i to koniecznie z zakrytymi ramionami i długimi spodniami. U mnie temperatura w nocy to 19 stopni czyli w sumie chłodno. W dzień mam 21.

2019-02-05 14:30

Monika fajne te koszule nocne przewiewne i w ogóle może coś znajdę dla siebie

2019-02-05 14:14

Najlepiej bez majtek w jakiejś piżamie, tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska kupowałam ostatnio dwa komplety takie nocne wygodne i fajnie wyglądające, zobacz sama.

2019-01-31 11:50

Ja śpię bez niczego :) Ni e mam przesadnie ciepło w mieszkaniu, ale mam bardzo ciepłą pościel i lepiej mi bez. Z tego co wiem, to jest to bardzo zdrowe, tylko wiadomo - trzeba często wymieniać poszewki :)

2019-01-17 19:41

Malwinka ładnie .

2019-01-16 22:06

Malwina ale ma charakterek i swoje nerwy.

2019-01-16 20:03

Zawsze porównujemy do osób które znamy także to nieuniknione . Mi się bardzo podoba Krzys ale mojego ojciec tak ma na imię więc odpadalo . Jeszcze trochę czasu wam zostało na podjęcie decyzji także na pewno cos wybierzecie i dojdziecie do porównania. Ja też kiedy zawsze chciałam parkę ale teraz mi się zmieniło i drugie też bym chciała synka . A jak ma na imię Twoja córeczka ??

2019-01-15 22:35

Parka będzie. Zawsze chciałam pierw mieć chłopca, a potem dziewczynkę ale jest na odwrót i też jest dobrze. Mąż już mi imiona podaję dziś padło imię Krzyś ale się zobaczy czy te się zostanie. Zawsze imiona z kimś kojarzymy i jak mam się patrzeć na swojego kuzyna co ma tak na imię to zdecydowanie nie jak by miał mieć taki charakter i zachowanie.