Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Choroby oczu u dzieci

Data utworzenia : 2016-11-16 22:26 | Ostatni komentarz 2019-02-16 21:07

Darka17772

4221 Odsłony
33 Komentarze

Witajcie kobiety! Wasze dzieci borykały się z zapaleniem spojówek? U nas 1 raz wystąpiła ta choroba.A dokładnie lewe oko... Dostaliśmy krople do oczu ale niestety nie pomogły.....3 dni je stosujemy już i brak poprawy..... Jutro musimy się udac do okulisty.... Pojawiła się dzisiaj temperatura powyżej 38 stopni i zaczął wymiotować.Nie wiem czy to ma związek z tym czy nie ale muszę powiedziec to lekarzowi...

2019-02-16 21:07

Drogie mamy. Od dłuższego czasu borykamy się z ropą w oczkach naszego dziecka, synek ma trzy miesiące. Lekarz mnie uspokaja, że to mija, że dziecko z tego wyrasta ale jest tez możliwość wykonania zabiegu. Nie wiem co robić i do jakiego lekarza bądź klinki okulistycznej się udać. Może jest miejsce, które możecie polecić?

2017-01-02 17:35

Darka no to super ze wszystko opanowane :)

2017-01-01 20:10

Na szczęście sytuacja opanowana i nie trzeba było jechać do lekarza... A synek ma oczy bardzo wrażliwe.....Oby był spokój teraz z zapaleniem spojówek.

2016-12-31 12:06

Nie można bagatelizować problemu. Należy udać się do lekarza

2016-12-13 22:21

Kasia.S. w zeszłym roku przerabialiśmy to samo.... jedynie z oczami miał poprzednim razem jak był niemowlakiem teraz się to jakoś nasiliło.Jest jakiś podatniejszy na to....Co chwilę przeciera oczy więc widocznie tam znowu mu się coś dostało....zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. A w żłobku choroby jedna za drugą....

2016-12-13 20:44

Darka istnieje duże prawdopodobieństwo, że po wycięciu migdałka wszystko wróci do normy i mam nadzieję, że tak u Was będzie. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką i mówi, że jej córka też tak chorowała a jak wycięli migdałek wszystko wróciło do normy. Szkoda, że Twój Synek tak się męczy i co chwilę jak nie oczka to uszka...Oby to jak najszybciej się skończyło.

2016-12-13 18:20

Sylwia mam taką nadzieję bo idzie oszaleć z tymi chorobami! A co do oczu....znowu ma czerwone powieki.....no i z lewego oka znowu ropa się zbiera.... :/

2016-12-12 23:00

Czytalam wlasnie ze masz podejrzenia ze to wsxytsko przez ten migdalek cos wtym jest bo znam dzieqcxyny co tez po usunieciu mogdala wrocilo do normy i oby tak bylo tez i u Was:-) trzymam kciuki na szybki zabieg i powrót do zdrowia :-)