Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1034 Wątki)

Wszawica- zdarza się coraz częściej

Data utworzenia : 2013-03-15 10:40 | Ostatni komentarz 2019-03-24 23:30

burek1234

7084 Odsłony
26 Komentarze

Wszawicą nasze dziecko może zarazić się w szkole, żłobku mimo tego że odpowiednio dbamy o jego higienę. Jak ją leczyć i jakie są jej objawy?

2019-03-24 23:30

Koszmar, żeby w dzisiejszych czasach znów był tak duży problem z wszami. U nas niestety też się pojawił, ale kupiłam Parasidose, który zadziałał szybko i bardzo skutecznie, już po 15 minutach był spokój, nie było też potrzeby powtarzania kuracji

2019-02-18 12:05

Bardzo wielu rodziców nadal to bagatelizuje ... Wiem że są dzieci do których wszystkie lgną bardziej .. Znam rodzinę 5 osobowa w której cierpi zawsze tylko jedno dziecko ...reszta zawsze jest " czysta " pomimo tego że siostra ma często .. Mam synka i póki co nie miałam.tej " przyjemności "

2019-02-13 18:27

Wszy są w przedszkolach ,żłobkach i szkołach 2 razy w roku i zawsze wracają. W aptekach są skuteczne srodki na wszy i gnidy.

2019-02-04 19:12

Niestety i mojego synka dopadło.... Wszy przyniósł z przedszkola, podobno od dłuższego czasu był problem, ale dowiedziałam się teraz dopiero :( Zastosowałam Pipi Nitolic, preparat bezpieczny i skuteczny, usunęłam wszy, gnidy, zastosowałam tez dodatek do prania by wyplenić dziadostwo totalnie i pomogło :) Na http://www.zwalczaniewszy.pl/ wyczytałam jak ważna est profilaktyka dlatego i my zastosowaliśmy preparat Nitolic

2017-12-04 11:56

To prawda, ale co mają zrobić:( Z tego co wiem, problem wszawicy jest dzisiaj powszechny. Dlatego też sama u swojej córki, odkąd po raz pierwszy usłyszałam o wszach w jej klasie, stosuję profilaktycznie Nitolic prevent i ja do tej pory sprawdzał się bez zarzutu. W razie już złapania wszy, można sięgnąć po Nitolic, który poza dorosłymi pasożytami, usuwa także jaja i gnidy i bezwarunkowo musimy regularnie przeglądać włosy dzieci.

2015-02-28 01:04

Najgorzej mają nauczyciele, gdy wiedza, ze dziecko ma wszy a musza je uczyć, brac mu zeszyty itp. Nie mogą się odizolowac.

2015-02-27 21:07

No niestety to nic przyjemnego i niestety nie mamy na to wpływu :-(

2015-02-26 23:43

No właśnie obecnie jest dosć łatwo , tylko musi cała rodzina użyć specyfiku i musi być dokładna dezynfekcja ręczników pościeli, dywanów obić kanapy, foteli itp. A złapac jak sadze można i w kolejce do kasy, a ścisku w autobusie. Brrr....