Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Oczko

Data utworzenia : 2018-10-12 13:07 | Ostatni komentarz 2018-10-13 07:58

rewers342

412 Odsłony
4 Komentarze

Dziewczyny czym można smarować spuchnieta powiekę oczka lub podać oprócz wapna dziecku (za nic świecie nie wypije ani normalnego ani w syropie ) . W nocy ugryzł mi małego komar tak podejrzewam bo na czole też ma widoczne bąbelki . Spuchło mu tak że mało co je otwiera . Ogólnie mamy chyba jakieś uczulenie na komary bo całe lato po ukąszeniu synek miał wielkie bąble , czasem wyglądające jak guzy .

2018-10-13 07:58

Pożyczyłam od kumpeli fenistil w kropelkach bo cały dzień opuchlizna się utrzymywała , poleciła tez żeby zrobić okład z szałwi, zrobiłam dopiero jak mały usnął bo nie dał sobie przykładać a że zasypia snem kamiennym to można wszystko . I nie wiem czy ta szałwia czy kropelki ale coś podziałało i dzisiaj od rana nie ma nic na oczku . Dzięki dziewczyny za rady ! Teraz już będę wiedziała co robić ;)

2018-10-13 02:08

Mój synek ma wiecznie problemy z ropiejącą powieką (ma jakąś paskudną bakterię, która co jakiś czas go atakuje. Wówczas powieka robi się podpuchnięta, zaczerwieniona - bo zazwyczaj ją trze i widać ropę). Lekarz polecił chusteczki do przemywania Blephaclean- link poniżej. Osobiście naprawdę polecam. My dodatkowo jeszcze smarujemy neomycyną do oczu z Jelfy, ale to na receptę i lekarz by musiał stwierdzić, czy w tym porzypadku zastosowanie jej przez Was byłoby uzasadnione. https://m.ceneo.pl/47076461#tab=spec

Konto usunięte

2018-10-12 20:44

Może warto przemyć solą fizjologiczną. Czasami ma opuchliznę i zaczerwienienia oczu bardzo dobrze działają delikatne okłady z herbaty.

2018-10-12 20:02

A może zamiast wapna to fenistil w kropelkach wyjdzie mniej do picia.