Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wskocz na bieg z maluchem! Jogging z wózkiem

Data utworzenia : 2013-06-06 10:03 | Ostatni komentarz 2018-06-23 06:43

Redakcja LOVI

6416 Odsłony
24 Komentarze

Wiosenne słońce przygrzewa coraz mocniej, a wyczerpani zimą rodzice powoli odzyskują siły. Nabierają ochoty, żeby coś ze sobą zrobić - schudnąć, lepiej się poczuć. Jednym słowem - zacząć uprawiać sport. Ale jak to zrobić z bobasem? Nie musi to być trudne. Wystarczy wykorzystać codzienny spacer z maluchem również dla siebie.

2018-06-23 06:43

a ja biegałam z wózkiem gdy jeszcze pracowałam jako niania w stanach - bo mieli taki wybór wózków że dajcie spokój, jak odkryłam w garażu taki do biegania to od razu smyk na niego, ile my parków obskoczyliśmy wtedy z małą to he he ale fajne to jest....do tej przyczepki która dopina się do rowera jakoś nie mam przekonania - nie widzę co robi maluch ...to nie dla mnie przy swoich dzieciach się rozleniwiłam ;)) ale też moje dzieci są mega żywiołowe i jak tak cały dzień biegam za nimi po mieszkaniu to już po prostu nie chce mi się jeszcze isć biegać do parku

2018-06-21 22:07

Co prawda biegać z wózkiem nie lubię ale chętnie chodzę na długie spacery;) i tu świetnie sprawdza mi się wózek z anexa z serii discovery. Dobrze się prowadzi, wygodny i bezpieczny dla dziecka, poręczny i solidny. Dodatkowo fajnie się prezentuje.

2015-02-27 10:12

Fajna sprawa. Chętnie bym z niej skorzystała ale nie mam odpowiedniego niestety wózka. A zakup to trochę wydatek. Dlatego też stosujemy wersję aktywną spacerową, bo mamy fajne dróżki i alejki w okolicy. A wiosna - idealny czas na taką aktywność. My będziemy troszkę inaczej spędzać czas na sportowo ale dość podobnie i równie zdrowo. Będziemy jeździć na rowerze, mam już siodełko dla synka, czekamy tylko na pogodę. Już nie mogę się doczekać:)

2015-02-26 23:39

Nie w kazdym wózku mozemy trzymac dziecko do biegania, chodzi o to, by sie dziecko nie obijało wózek. Ja na razie z wózkiem uprawiam wózking w wersji spacerowej.

2015-02-26 12:47

Ja mam wózek z czterema kołami i nie wyobrażam sobie z nim biegać. Spacer w zupełności wystarcza.

2015-02-26 12:15

Wózki trzykołowe idealnie sprawdzają się do takiego joggingu tak jak wspomniała Joasia :) choć w moim mieście nie ma kompletnie do tego warunków..chodniki albo zastawione są samochodami, albo chodniki są tak nierówne, że strach po nich chodzić z dzieckiem. Lepsze już pole do popisu mają rowerzyści ze swoimi ścieżkami rowerowymi aniżeli matki z wózkami. Choć w stolicy widziałam niejednokrotnie mamę biegającą z wózkiem czy też jeżdżącą na rolkach.

2015-02-26 11:00

My jestesmy na etapie na spacer wychodzimy bez wózka i biegamy za nasza córcia bo ciągle tylko gdzies biega i trzeba za nia nadganiać

2015-02-26 10:01

Świetna sprawa. Polecacie wózek trzykołowy, i super. Bo do tej pory nie myśląc, o bieganiu uważałam, że wózek taki będzie mi do niczego potrzebny. Bo wydaje nam się z mężem, on nie bezpieczny i wywrotny :) Ale stosunkowo niedawno, mąż sobie kupił buty do biegania i już od jakiegoś tygodnia regularnie biega. i wpadliśmy na pomysł, że będziemy razem biegać :) Na prawdę Świetna alternatywa z trójkołowcem, bo będzie nim łatwiej zakręcać :) Ja kiedy już będę mogła biegać , to uzgodniliśmy z mężem, że rundkę on będzie biegać ja na spacerek, a rundkę ja i On na spacerek z małym :)na szczęście u Nas nie było żadnego kłopotu by pogodzić kwestię macierzyństwa z zdrowym sportem, dla duszy i ciała. A w szczególności w taki piękny słoneczny czas jaki nastaje :):)