Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Pierwsze wakacje z niemowlakiem

Data utworzenia : 2016-06-04 16:50 | Ostatni komentarz 2024-01-30 19:19

Redakcja LOVI

13344 Odsłony
185 Komentarze

Co roku wiele mam staje przed wyzwaniem jakim jest urlop z niemowlakiem. Aby ułatwić Wam to zadanie, podpowiadamy, na co zwrócić uwagę oraz jak zaplanować wakacje, aby były jak najbardziej satysfakcjonujące.

2024-01-30 19:19

Nasze ostatnie wycieczki to był początek ciąży. Ja z tymi mdlosciami a mlodzi mieli tyle energii, że trzeba było mieć oczy dookoła głowy. Marzył im się wyjazd nad morze ale im wyjaśniłam, że musimy cala Polskę przejechać i bardzo długo pojedziemy a oni już marudzą po pół godz drogi

2024-01-14 21:59

Nasz wyjazd ostatni nie należał to najlatwiekszych i wszystko u młodszego synka musiało być jak w zegarku..  drzemki , posiłki ale było fajnie ;) chociaż do samego wyjazdu byłam pelna obaw ;)

2024-01-14 12:02

oj tak wakacje z maluchami, to czasami nie wakacje :) a maraton :) 

2024-01-12 12:17

Mama Szymka fajnie napisane;) u nas niestety z młodszym dzieckiem jest problem z każdą samochodem więc wakacje były na dzialceczce i to też nie zbyt często;( ale i tak miło spędzone chwile;) jak już będą nasze podróże wyglądały lepiej pomyślimy o wyjeździe na kilka dni;)

2024-01-12 11:58

Dla.dziecka atrakcją będzie sam wyjazd i spędzenie tego czasu z rodziną ;) chociaż sama.jak.szukam.noclegu to z.sala zabaw dla.dzieci choćby nie korzystały ale.zawsze taka.opcja jest ;)

2024-01-11 15:01

Pierwsze wakacje...ajj działo się 😁czasem jedliśmy w pośpiechu,  rzadko w spokoju wypiliśmy kawę, kilka razy zmierzono nas wzrokiem w restauracjach,

Doceniliśmy że "jeszcze nie jest tak źle". Nie było łatwo ale było pięknie. Najlepiej nie nastawiać się na nic, dla dziecka to porządne przeżycie. Inne środowisko, otoczenie, mnóstwo ludzi...my jesteśmy po to, żeby pomóc mu przetrwać ♥️

Konto usunięte

2024-01-11 14:43

Od siebie polecam Okuninkę nad Jeziorem Białym w Lubelskim. Na miejscu jest wiele atrakcji dla maluszków takich jak
alpaki
wesołe miasteczko
czy też park liniowy
Tak więc zdecydowanie jest co robić :)
 

2022-08-25 08:15

super