Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Krem przecwizmarszczkowy - kiedy zaczęłyście go używać?

Data utworzenia : 2016-01-07 13:00 | Ostatni komentarz 2023-08-09 09:44

Bławatkowa2015

5335 Odsłony
74 Komentarze

Mam 25 lat, ale w maju licznik trochę się zmieni :-) Gdzieś czytałam, że zaczynamy się starzeć już po 20-tce. Słyszałam też, że po ukończeniu 25 lat powinno się obowiązkowo używać kremów przeciwzmarszczkowych. Szczerze mówiąc, to nie zauważyłam u siebie żadnych zmarszczek, prócz tych mimicznych. No, ale stare porzekadło mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć. I tak pewnie nie uniknę zmarszczek, ale chciałabym trochę opóźnić ich pojawienie się. A Wy kiedy zaczęłyście używać kremów przeciwzmarszczkowych? Macie jakieś ulubione, skuteczne kremy?

2023-08-09 09:44

Kiedyś kupowałam tanie drogeryjne . Odkąd odkryłam samarite nie wyobrażam sibie pielęgnacji bez nich

2023-08-03 07:58

Jak widzisz, że marszczy Ci się skóra lub masz dużo stresu w życiu i zmarszczki wychodzą nienaturalnie to zastosuj jeden z ekspozomowych balsamów do twarzy z https://www.rheasklep.pl/kremy-anti-age-24-exposome-factors-c-1_39_12.html. To oryginalne, wegańskie specyfiki ochronne. Trochę kosztują, ale naśladują rzeczywiste zabiegi medycyny estetycznej. 

2020-05-09 00:28 | Post edytowany:2020-05-09 00:29

Monisia1129 nie wiem czy to za sprawą tych kosmetykow cera super, ale zawsze miałam problematyczną cerę, trądzik, tłusta itp. Nałożyłam makijaż to po godzinie już się swiecilam. Kosmetyków hello body używam od dwóch miesięcy do tego witaminy i kwas foliowy i mam cerę super. Gladziutka, nawilzona, nie przetluszcza się, pory zmniejszone. Po prostu gladsza od pupy mojego synka. Pewnie dużo dały te witaminy też. Tylko te przebarwienia mam! Ale kosmetyki polecam. Zobaczę jak urodzę i hormony wrócą do normalności czy też będą się sprawdzać. Kupiłam je akurat bo była promocja i za 4 szt. Zapłaciłam 160-180 zł coś takiego. Bo po normalnej cenie to nie kupiłabym. 

2020-05-08 14:30

Ja używam płynu micelarnego z bourjois. 

Mam tłustą cerę. Może któraś poleca coś na tłustą cerę? 

Milena daj znać jak po tych kosmetykach z hello body. Są tak reklamowane ale jestem ciekawa 

2020-05-08 11:03

Milena nie martw się. Mam problematyczną skórę i teraz w ciąży również przebarwienia. Dodatkowo pojawiają mi się różne zmiany na szyi i dekoldzie. Używam cały czas swoich kosmetyków. Po porodzie zacznę używać kremu minerslnego z witamina A i E. Myślę że to pomoże. Po pierwszej ciąży samo wszystko zniknęło.

2020-05-07 19:26

Teraz sobie pozwoliłam i kupiłam kosmetyki Hello Body. Cerę mam super tylko te Przebarwienia. Podobno w ciąży to normalne ale nie chcę żeby tak zostało. Muszę coś kupić. Tylko nigdzie nie chodzę a ostatnio z gemini czekałam 2tyg. na zamówienie. Ostatnio ktoś mi powiedział, że może  będzie dziewczynka bo zazwyczaj przy dziewczynkach takie przebarwienia. 

2020-05-07 15:15 | Post edytowany:2020-05-07 15:15

Milena. Brązowe/czerwone plamy pojawiają się po opaleniu uszkodzonego naskórka i może utrzymywać się bardzo długo. Polecam Ci peeling enzymatyczny z Bandi. Opakowanie 75ml starcza śmiało na miesiąc. Wykonuje się go co 2-3dni (nakłada się grubą warstwę i zwilżonymi placami wmasowuje przez 7-10min, spłukuje się po 15). Ważne jest codzienne oczyszczanie płynem miceralnym i tonizowanie skóry tonikiem (przywracamy kwaśne ph skórze zapobiegając rozwojowi bakterii). Na noc polecam krem z kwasem migdałowym, a dzień nawilżający  :) Unikaj  alalkoholu w składzie kosmetyków 

2020-05-06 10:22

Próbowałaś używać retinolu 1%? Podobno dziala zbawiennie na skórę ,rozjaśnia ją  i usuwa przebarwienia. Czytałam o tych kosmetykach i na pewno spróbuję po ciąży i okresie karpienia piersią. 

Ja zmywam makijaż żelem do mycia twarzy i rękawicą.