Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

10 zasad wybierania prezentów dla malucha

Data utworzenia : 2015-12-04 15:56 | Ostatni komentarz 2016-12-16 22:25

Redakcja LOVI

3669 Odsłony
17 Komentarze

W czasie zabawy dziecko intensywnie uczy się i rozwija, dlatego duże znaczenie ma wybór zabawek, które chcesz mu sprezentować. Podpowiadamy, czym się kierować przy ich zakupie.

2016-12-16 22:25

http://www.blogojciec.pl/dzieci/najlepsze-i-najgorsze-prezenty-dla-noworodka-i-jego-rodzicow/ tu fajny artykuł o prezentach chcianych i tych mniej chcianych dla noworodków

2016-12-14 23:01

My dla malego zlozylismy sie cala rodzina i kupilismy super mate edukacyjna 3w1, z ktorej pozniiej robi sie basenik z pilkami :)

Konto usunięte

2016-12-14 08:43

Mogę równiez podsunać Wam pomysł na prezent jeśli nie wiecie co podarować maluchowi. Na stronie mozna zaprojektować poduszkę z włąsnym nadrukiem: http://selino.pl/foto-poduszki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-11.html . Proponuję nadrukować tam uluboiną postać z bajki dzieciaczka. Zobaczycie,że o wiele lepiej będzie mu sie na takiej poduszce spało :)

2016-12-13 22:34

Moja córka ma 5 mc i razem z mężem zastanawialiśmy sie co kupic na prezent bo ma pełno gryzakow, grzechotek. Postanowilismy kupic stolik interaktywny, ponieważ jest co raz starsza i grzechotki z biegiem czasu wyladuja w kuferku a po co mamy tracic kasę. Kupując patrzelismy już na przyszłość nie patrząc na teraz w jakim jest czasie. Stolik jest bardzo fajny bo jest duzo ciekawych rzeczy co ja zainteresuje :-)

2016-08-31 08:09

Bardzo fajny artykuł. Niby " głupie " zabawki, blachostki ale jednak trzeba wiedzieć na co patrzeć podczas zakupu i naprawdę kilka razy się zastanowić. Ja zawsze biorę pod uwagę : Producenta zabawki, certyfikaty bezpieczeństwa, dostosowanie zabawki do wieku dziecka no i oczywiście to w jakim stopniu jest kolorowa, kreatywna i rozwojowa. Wolę kupić jedną porządna raz na jakiś czas niż pełno a będą leżeć tylko. Jedna fajna zabawka ( nawet droższa) zaciekawi dziecko na długo i będzie się nią bawić z zaciekawieniem

2016-08-25 14:00

Dobre, przydatne rady. Często jest problem z wyborem prezentu, a gdy się pamięta choć o kilku tych zasadach, to wybór jest łatwiejszy. Dziadkowie i wszystkie ciocie też powinny przeczytać te porady, żeby nie kupować byle czego.

2016-05-19 18:43

Nasi rodzice pytają przy takich prezentach co Marysia potrzebuję. W tym roku na dzień dziecka od nas dostanie matę edukacyjną. Od jednych dziadków nianię elektroniczną, a od drugich krzesełko do karmienia. Prezenty trafione, a i dla nas to spore odciążenie budżetu. Gdy córcia będzie starsza to już sama pewnie będzie opowiadała co by chciała :)

2016-05-19 16:43

Moja 7,5-miesięczna córka ma jak na razie dużo grzechotek i maskotek. Z grających zabawek kupiłam jej też pełzaka pomocnego przy raczkowaniu, uciekającą biedronkę i grające kluczyki. Praktycznie wszystkie zabawki są używane. Są bardzo drogie, a dziecko się nimi szybko nudzi. Zauważyłam, że moja córka mimo, że ma pełno kolorowych zabawek dookoła siebie, woli przemieszczać sie w kierunku ukochanych kabli, szuflad, mojego telefonu, pilota, opakowania chusteczek higienicznych... Kiedyś w wyborze zabawek na pewno będę stawiać na prostotę i rozwijanie - wszelkie układanki, puzzle, tradycyjne klocki.