Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Mamo, znajdź czas na sen

Data utworzenia : 2015-09-01 14:13 | Ostatni komentarz 2022-08-25 08:06

Redakcja LOVI

5973 Odsłony
69 Komentarze

Wiele świeżo upieczonych mam, wpadając w wir domowych obowiązków, zapomina o tym, jak bardzo istotny jest sen. Nie dosypiając, narażasz siebie, a także Twojego maluszka, na wiele negatywnych konsekwencji. Przeczytaj, czym grozi niedosypianie i jak spać, żeby się wyspać.

2022-08-25 08:06

ja na początku też się oddałam w taki wir wszystkiego,że zapomniałam o sobie, na szczęście teraz od czasu do czasu robie sobie wychodne, aby mieć czas dla siebie

2022-03-29 19:33

Trzeba sie cieszyć że już przesypia nocki 

2022-03-10 17:20

Myszka ja mam to samo. 

Początek może 3 tyg były najgorsze. Od 4 miesiąca nie budzi się w nocy chyba że ma zły sen no to muszę wstać ją pogłaskać lub jak dalej płaczę to biorę ją do naszego łóżka i tak chwilę śpimy. Jak zaśnie to ja odkładam do jej łóżeczka. 

 

No jakoś musimy sobie radzić niedługo zacznę pracować na cały etat lub prawie cały to będzie inaczej nie wiem coś trzeva wymyślić niestety 

 

2022-03-07 17:52

My dziś byliśmy u pediatry bo już biegunka 2 dni u starszej i te nocki to coś okropnego :( 

3 razy wczorsj jej zmieniałam pościel biedna taka tak strasznie ja boli na szczęście od rana chyba coś lepiej ale nie chce pic Elektrolitów :(

Konto usunięte

2022-03-07 16:29

Ja zawsze się śmieje że moje dzieci to Aniołki jeśli chodzi o spanie.

Od dnia narodzin wysypiałam się... nie musiałam siedzieć po nocach. Upiekło mi się heh :D

Wiadomo, było kilka nocek zarwanych- norma. 

2022-03-05 18:32

U nas wczoraj pierwsza noc w domu 

małe starsza córka przebudziła się w nocy i przyszła do nas była tak przejęta dzidziusiem ze zasnąć nie mogła i mąż musiał z nią iść do drugiej sypialni :( 

2022-03-03 13:07

U mnie nawet ze snem nie ma źle. Synka myjemy wspólnie, po czym ja go usypiam około 20.30-21. W nocy butelki z mlekiem jak coś robi mąż(synek jeszcze je 2 razy w nocy), ja karmie synka i odbijam(a mąż już zasypia znów, bo ma na 6 do pracy). Po czym śpimy z małym do 7-8. Za to w weekend to mąż rano zabiera synka, a ja mogę pospać. 

2022-03-03 06:08

Monia ciężka ta Twoja praca ja pracowałam jako kelnerka to nic łatwego. W tedy też byłam młodsza bo to na studiach,ale mimo wszystko po powrocie do domu nóg nie czułam. 

Właśnie ludzie powinni się jakoś zorganizować i raz wykonywać obowiązki domowe,ale pewnie partner też Ci dużo pomaga