Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

27 pomysłów na prezenty dla malucha (0-24m)

Data utworzenia : 2013-12-03 23:56 | Ostatni komentarz 2018-09-28 16:21

Redakcja LOVI

14574 Odsłony
165 Komentarze

W przedświątecznym zakupowym zawrocie głowy łatwo ją zgubić… i kupić mnóstwo zabawek dla ukochanego maleństwa, bo polecane, kolorowe, promocyjne, bo inne dzieci też mają. Spokojnie. Przed wyjściem na zakupy przemyśl prezenty, dostosuj je do swojego dziecka, do jego wieku, zainteresowań. Wybieraj mądrze! Zajrzyj – pomożemy Ci.

Konto usunięte

2018-09-28 16:21

Z doświadczenia polecam zapytać rodzica czy nie mają podobnej lub takiej samej zabawki.mnie jako rodzicowi przykro by nie było bo można ją podarować innemu dziecku ale niestety dziecko przynajmniej u nas czuło się zawiedzione i rozczarowane bo miało nadzieje na coś „nowego i fajnego”. Więc aby oszczędzić niezręcznej sytuacji i zawodu dziecku warto zapytać czy coś takiego jyż mają a można też poprosić o sugestie :)

2018-09-28 13:25

Brzmi jak reklama, zresztą jak reszta Twoich wpisów.. Co do zabawek dla takiego maluszka to artykuł jak najbardziej dobry, dla osób, które nie mają zielonego pojęcia co kupić to jak najbardziej bym ich odesłał do przeczytania :-) Ja sama lubię kupować dobre prezenty, które wystarcza na dłużej, bardzie dobre są takie które rosną razem z dzieckiem. Dla takiego maluszka trzeba uważać co się kupuje. Musimy to być przede wszystkim bezpieczne, sprawdzone.

2018-09-26 14:03

Warto wybrać się do hurtowni i popytac pracownika. Ja jak potrzbeuje zabawek dla dzieci na prezent czy dl awlasnych to jezdze do http://aico.com.pl/oferta-produkty/ Tam maja zabawki dla wszystkich, wybierasz wiek, znajdujesz ogromny wybor zabawek. Super sprawa. Polecma bardzo.

2017-11-08 20:19

Super artylul..i bardzo przydatny na zblizajace sie mikolajki czy na gwoazdke i nie tylko;). Ja mam chrześnika 2letniego chrzesniczka 3mc o tak soe zastanawiam nad prezentami;-) i super pomysly...fajne te misie i pomysl.z.karuzela tez nie glupi...a Mikołajki.coraz bliżej;-) super artykul..

2017-11-08 18:42

U nas hitami wśród zabawek okazały się: Mata lamaze domek Szczeniaczek uczniaczek Hula kula Lalka metoo do przytulania Stolik chodzik grajacy Chodzik jeździk auto Maty grające zwierzątka Książeczki najróżniejsze (od zwykłych po sensoryczne) Później Klocki lego duplo Odkrywczy domek Zegar Fisher Price Lalki i wózek Domek dla lalek Figurki peppa Piasek kinetyczny

2017-11-07 11:08

Dziewczyny co kupić 14-miesięcznemu łobuzowi na Mikołaja? Na gwiazdkę planuję szczeniaczka uczniaczka i Bebo, a teraz nie wiem, bo mam mętlik... POMOCY

2017-03-10 10:29

Silver my tez mamy kolorową mate i maly juz sie nia interesuje :) A mamy naprawde super bo jest 3 w 1 :) jak maluch wyrosnie z maty to boki "stawia" sie i sa do tego pileczki i robi sie z tego basen z poleczkami :)

2017-03-10 07:19

Od kiedy dzieci uczą się jeździć na takim rowerku ? Jaki polecacie drewniany czy metalowy ???