Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Czas dla mamy:)

Data utworzenia : 2013-11-23 15:52 | Ostatni komentarz 2018-10-25 22:55

konto usunięte

7713 Odsłony
193 Komentarze

Witam, proszę napiszcie czy przy opiekowaniu się maluchem macie czas by wyjść na basen , z koleżanka na kawę do kosmetyczki itp. I kto wtedy zajmuje się maluchem:)

Konto usunięte

2018-10-25 22:55

No pewnie, trzeba zawsze pozostać sobą i nie załamywać się. Wręcz przeciwnie, być otwartym na to ci życie niesie.

2018-10-25 19:24

Pchela bo nigdy nic nie wiadomo. Można być długo i się rozejsc a też związać się bardzo szybko i być szczesliwym

Konto usunięte

2018-10-25 18:47

eh... faceci to różni są... Ja znam sytuacje, gdzie ludzie po roku znajomości byli już po ślubie i są kilkanaście lat szczęśliwi, a znam ludzi, którzy chodzili ze sobą 10 lat, ślub wzięli i po roku rozwód. Ja z mężem znaliśmy się z pracy chyba z 2 lata. Jak się zaczeliśmy spotykać to od razu zamieszkaliśmy razem, oświadczył się po 2 miesiącach, a po roku wspólnego mieszkania wzięliśmy ślub. W między czasie kupiliśmy dom :D Ale u Nas to trochę inna sytuacja bo on po przejściach, ja po przejściach i po prostu wiedzieliśmy czego chcemy.

Konto usunięte

2018-10-24 22:25

Dokaldnie mam takie samo podejscie. Jednak zycie zweryfikowalo... facet po prostu nie dojrzał do bycia w związku. Raczej nadal jest na etapie licealisty.

2018-10-24 20:12

A no to inna kwestia... Ja jestem bardzo wymagająca i wręcz zabircza w związku. Nie ufam tak w stu procentach żadnemu facetowi nawet mężowi. Z resztą też wiele widziałam i trochę sobie zapracowak na ograniczenie zaufania. Ale wymagam dużo od partnera i równie dużo od siebie. Zdarza się że wyjdę na jakąś integrację z pracy ale nigdy nie jest to dyskoteka i nigdy nie wracam w środku nocy i pijana a i tak mam wyrzuty sumienia bo wiem że w drugą stronę nie byłoby to przeze mnie mile widziane

Konto usunięte

2018-10-24 19:46

Justyna ja nigdy nie wracałam po alkoholu. Integracja w mojej pracy polegała na wyjściu do restauracji na dobre jedzenie lub na kręgle z pizza. Kawy wyjście do koleżanki na kawę albo z przyjaciółką na ciasto na mieście było niemiłe widziane. Mąż z kolei chodził na bankiety i chlał bo Uważam, że musi. Więc....

2018-10-24 16:30

Ja bym chciała wrócić do pracy. Ale co zrobić. Mi by nie pasował układ że ja w domu a mąż w pracy. Teraz tak jest ale to już nie jest decyzja że mąż chcę tylko chodzi o dobro dziecka bo trzeba się zająć.

2018-10-24 16:05

Wiesz może inaczej by było jakbym mieszkała w mieście gdzie jest praca a tak jak ja na wsi bez dojazdu. Jak jeździłam do miasta jak pracowałam w Mc Donalds to musiałam coś kombinować żeby dojechać. Później u mnie na wsi zwolnili się miejsce na sprzątaczka to poszłam bo na miejscu ale byłam na zlecenie a szkoda bo jakbym miała umowę to bym po macierzyńskim wróciła