Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Macierzyństwo - cichy sojusznik zdrowia

Data utworzenia : 2013-01-16 21:49 | Ostatni komentarz 2017-12-11 00:06

Redakcja LOVI

5217 Odsłony
23 Komentarze

Nieprzespane noce, obolałe piersi, nieustanne „stand by”. Matczyna codzienność nie należy do najłatwiejszych. Ale troska o dziecko przynosi także dość niespodziewane korzyści. I to zupełnie niepostrzeżenie.

2017-12-11 00:06

Kolejny świetny artykuł warty przeczytania. Polecam

2015-03-09 11:47

Ja bardzo byłam zszokowana ciążą i nigdy w życiu bym nie powiedziała , że akurat teraz mogę mieć dziecko, zwyczajnie nie dojrzałam. Jednak tyle pozytywnych emocji , sytuacji na mnie wywarła , tyle rzeczy się zmieniło na plus. Tyle radości daje maleństwo , człowiek się zmienia nawet nie wie kiedy. Nie cofnęła bym czasu nigdy i nie wybrażam sobie teraz życia inaczej - byłoby zupełnie NUDNE bez małej kruszynki.

2014-03-09 19:22

Ja mam czasami wrażenie, że z macierzyństwa to popadnę w nerwicę jakąś :) cały czas uczę się, że małe dziecko nie rozumie, że trzeba pokazać, wyjaśnić. Ale to są skutki wychowania na zasadzie "dwa razy powtarzać nie będę". Ale poza tymi sytuacjami, gdzie mała nie ma prawa mnie rozumieć to nie cofnęłabym się w czasie za nic. No chyba, że mogłabym ją mieć wcześniej.

2014-03-09 19:15

Dla mnie świat bez moich synków nie miał by sensu to oni nadaja jemu sens. Zawsze mogę mieć gorszy dzień ale uśmiech dla mich mam zawsze:)

2014-03-08 10:28

zgadzam się dla mnie dzieci teraz to cały świat, gdyby nie one chyba bym nawet nie chciała walczyć z depresją, ale dla nich wszystko. Nie wyobrażam sobie dnia bez nich, mimo że czasem mam dość. Kiedyś bywałam wszędzie, teraz hmm bywam tam gdzie mamy z dziećmi mogą wyjść i nie tęsknię za tą dawną wolnością. Jedyne czego mi brakuje to zwolnienia tempa, zawsze wszystko w biegu. A co do niewyspania hmm jak to mówią urlop macierzyński to tez praca, tylko szefa nosi się na rękach;) i mój szef wyznacza mi godziny, a ja staram się do niego podporządkować

2014-02-28 22:47

Macierzyństwo - najlepsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała , chociaż czasami są ciężkie dni nigdy nie żałuję . Gdy zostałam mamą stałam się silniejszą kobietą , bardziej pewną siebie , zdecydowaną i zmotywowaną :) Dodatkowo córeczka daje mi każdego dnia tyle radości i wypełnia moje dni w cudowny sposób :)

2014-02-05 23:10

Moje życie także się zmieniło ale na lepsze . Wcześniej żyło się z dnia na dzień i nic nie było ważne . Teraz jest inaczej lepiej bo każdy dzień niesie ze sobą różne niespodzianki a miłość tak wielka do rodziny sprawia że życie jest piękne :D

2014-01-17 16:06

Bardzo fajny artykuł! To prawda, że po urodzeniu dziecka bardziej dbamy o swoje zdrowie. W końcu mamy dla kogo żyć! Ja zaobserwowałam posypanie się zdrowia po porodzie. Nagle odezwało się to i tamto. Cóż, ciąża to jednak wysiłek dla organizmu. Wzięłam się jednak za siebie. Przede wszystkim zadbałam o sprawy ginekologiczne.