Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Kiedy dziecko nie chce jeździć w wózku

Data utworzenia : 2018-12-11 17:52 | Ostatni komentarz 2019-05-13 15:08

Redakcja LOVI

1148 Odsłony
6 Komentarze

Kiedy dziecko płacze w wózku, spacer przestaje być przyjemnością. Jak przekonać malca do tego, aby polubił spacery na kółkach? Podpowiadamy, co zrobić, kiedy niemowlę nie lubi jeździć w wózku.

Konto usunięte

2019-05-13 15:08

Ja miałam problem z wózkiem. Córka nie chciała jeździć w gondoli. Jak zmieniłam na spacerówkę i woziłam ją przodem do siebie (tyłem do kierunku jazdy) to było trochę lepiej. Ale najbardziej to pomógł chyba czas :)

2019-02-25 14:50

U Nas ostatnio pojawił się ten problem. Syn ma 8 mc i ewidentnie zmieniamy gondole na spacerówkę bo w gondoli nawet jak mu podniosłam oparcie nie chciał leżeć i musiałam go nosić i pchać wózek przed sobą a waży już 8 kg, wróciłam do domu po godzinie zziajana, spocona i niewypoczęta.Fakt słońce trochę świeciło, był po drzemce i godzinę przed kolejnym jedzeniem ale następnym razem byłam już z mężem i sytuacja się powtórzyła choć byl po karmieniu,było pochmurno i był śpiący to w gondoli nie chciał być a na rękach cisza. Dzisiaj włożyłam a raczej próbowała go wsadzić do spacerówki w domu aby przymierzyć pierwszy raz to też mu się to nie podobało chyba te pasy go odstraszyły nie lubi być przypinany tj.w krzesełku do karmienia. Mam nadzieję że się przekona do spacerówki i spacery będą już tylko przyjemne. Wychodzac zawsze pakuje do torby ulubioną zabawkę, chustki, pieluszki, podkład,bidon z wodą,krem do twarzy i nawet ostatnio gryzak i żel na ząbkowanie.Z przekąskami zaczniemy przygodę już niedługo.

2019-02-25 11:52

U mnie na szczęście tego problemu nie było, czasem zdarzy się ze na spacerze zglodnieje a do domu jeszcze spory kawał i jak zapomnę ubezpieczyć się w jedzenie no to jest dzika furia

2019-02-12 14:14

Ja muszę kupić drugą spacerowke. Latem się przyda.

2019-02-06 21:06

Syn jak zaczął siadać 5 miesięcy już zmieniliśmy na spacerówkę bo chciał wszystko oglądać.

2018-12-14 22:54

Ja miałam latem sytuację, że córka zaczęła mi marudzic w wózku. Na szczęście problem okazał się zupełnie inny leżeć jej się nie chciało i jak ją posadzilam to była zadowolona, a już myślałam że będę musiała ją nieść pod górę i pchać wózek.