Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Problem z miesiączka

Data utworzenia : 2018-10-12 11:34 | Ostatni komentarz 2019-04-22 09:10

Ewcia88

1740 Odsłony
74 Komentarze

Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Nie wiedziałam gdzie wstawić to pytanie i ostatecznie wybrałam ten wątek, mam nadzieję że trochę Was tu się pojawi i coś mi poradzicie. Otóż ogólnie okres miałam regularny , co 26 dni. Teraz powinnam dostać w środę, od poniedziałku chodziłam już napuchnieta jak balon i już czułam wszystko w środku i nagle się wszystko rozeszlo...czy to możliwe? Fakt było trochę u mnie stresu i nerwów ostatnio, i z córką w przedszkolu sporo przeszłam i w ogóle...Z mężem kochalismy się tylko dwa razy w tym miesiącu ale za każdym razem się zabezpieczalismy...mnie już z nerwów brzuch boli , w nocy nie spałam bo stale myślę o tym...czy któraś z Was z czymś takim się spotkała?

2019-04-22 09:10

Miałam okropne problemy z miesiączką (nieregularna, obfita, boląca) dostałam do lekarza tabletki Vixpo-antykoncepcje, jestem zabezpieczona co jest super, a do tego już nie cierpię i mogę zaplanować urlop bo wiem kiedy wypadną "te" dni.

2018-11-07 17:58

Gosienka w swoim kolejnym wpisie na pierwszej stronie powiadomilam, że okres mi się pojawił i nie ma już żadnych wątpliwości

2018-11-03 10:26

Powiem tak stres,nerwy wszystko mozliwe ze okres się przesunął.Sama miałam tak niestety jakis czas temu.Bym tez proponowała zrobić test ciążowy a najlepiej się zgłosić go ginekologa on wtedy zrobi szereg badań i wykluczy to co się obawiasz.

2018-11-02 11:42

Paulina postaram się trochę nadrobic ;) odstawie książki he he i tu nadrobie bo mi też trochę teskno za Wami. Eleonorka gratulacje;)) niech ci się Skarbek chowa, a Ty odpoczywaj ile możesz bo to jest bardzo wazne

2018-10-31 21:12

Co chwilę ktoś dochodzi i ktoś odchodzi. Tych co są tu już długo to została się tylko garstka.

Konto usunięte

2018-10-31 14:09

Dziękuję Ewcia ;-* udało się. jesteśmy już razem po porodzie. Narazie wypoczywaj.a maluszek ma szczepienia i badania.

2018-10-31 11:35

Ewcia fajnie że jesteś. Ja to tęsknię za starym gronem tyle osób było i nie ma.

2018-10-31 10:08

Znowu plany mi się pokrzyzowaly i nie miałam czasu na lovi ale liczę że w listopadzie to nadrobie bo trochę mi brakuje naszych ploteczek he he Dziś weszłam na swój wątek, patrzę 5 stron - i takie oczy ;) he he fajnie że macie tyle czasu i forum żyje. Paulinka dobrze że wyniki super. Oby tak dalej. Eleonorka- trzymam kciuki, oby szybko i bez komplikacji. Dawaj znać co u ciebie