Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Pierwsza praca - wspomnienia?

Data utworzenia : 2018-05-30 10:14 | Ostatni komentarz 2018-10-31 06:57

anula78

1761 Odsłony
79 Komentarze

Powspominajmy: Czym zajmowałyście się na początku Waszej zawodowej kariery? I czy wspominacie tą pracę dobrze, czy raczej niekoniecznie? Moją pierwszą pracą były wakacyjne wyjazdy do Irlandii na zbiory truskawek. Wiecie - wejście do Unii, otwarcie rynku - wszystkiego byłyśmy ciekawe. Super wspominam ten czas!

Konto usunięte

2018-10-31 06:57

Całkiem możliwe. aczkolwiek paznokcie zaczęły szybciej rosnąć ale nie wzmacniały się kompletnie.

2018-10-31 00:21

Może jest w niej jakiś składnik, który tobie i twojej mamie nie pasuje.

Konto usunięte

2018-10-31 00:16

Właśnie nie mogę jej używać :( strasznie zaczęły mi się rozdwajac paznokcie i łamać. nie wiem dlaczego tak zareagowałam, ale moja mama dosłownie to samo miała po tym

2018-10-30 22:56

Ja kiedyś używałam odżywki 8w1 z eveline.

Konto usunięte

2018-10-30 16:12

ja czasem robię samą bazę i top- mniej utwardzona warstwa i podatna na odpryskiwanie, ale znacznie lepiej zapuścić. Przez ciążę kilka razy użyłam odżywki i rzeczywiście bardzo ładnie odbudowała mi strukturę płytki. Użyłam odżywki z Oriflame- zazwyczaj unikam to jak ognia, ale w tym przypadku po prostu dostałam i .. naprawdę poradziła sobie pięknie z moimi rozwarstwionymi paznokciami.

2018-10-30 13:33

Ja pamiętam czasy jak się przedłużało metodą akrylową i jak szłam na ponad godzinę to zawsze mnie głowa bolała i było mi nie dobrze śmierdziało strasznie , a co dopiero jak się siedzi po 8h w takim smrodzie codziennie , teraz są niby te nowe metody , ale moja teściowa jak chodzi to mówi że nie śmierdzi tymi roztworami , ale paznokcie szybciej jej odpadają . lepiej pomalować zwykłym lakierem , a na lato ewentualnie hybrydę żeby mieć spokój na jakiś czas i wtedy płytka ma czas na regeneracje :)

Konto usunięte

2018-10-29 20:52

O kurczę, ja zrezygnowalabym z takich zabiegów. To jest jednak silna chemia a zapominamy o tym kompletnie.

2018-10-29 18:33

U mnie kuzynka ma uczulenie. Lubi robić paznokcie i zaopatrzyla się w sprzet. Ale nawet jak komuś robi paznokcie to ją na rękach wysypuje. Nie ważne czy to zwykły lakier czy hybrydowy.