Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Dieta z koktajlami Juice plus

Data utworzenia : 2018-05-07 21:52 | Ostatni komentarz 2019-02-15 23:28

brunetka1598

10894 Odsłony
6 Komentarze

Witam, Czy stosowalam któraś z Was dietę co pije się koktajle Juice Plus zamiast 2 posiłków i mogła by mi napisać czy faktycznie tak się na niej chudnie jak to widać na fb w reklamach na różnych grupach ?

2019-02-15 23:28

Eleonorka13 Koktajl to jest tylko dodatek naturalny który chroni mięśnie i Odżywia organizm podczas diety i detoxu . Do tego dostajesz program zdrowego odżywiania detox i sekcje treningowa. Oczywiście że się nie schudnie na samych szejkach. To wszystko razem daje takie efekty a nie same szejki.

2018-12-27 16:06

Próbowałam diet w ilościach hurtowych i... nie osiągnęłam celu. Zastanawiam się nad osobistym trenerem dietetycznym. Oferty na stronach typu http://www.superty.fit zdają się wiarygodne. W sieci coraz więcej pozytywnych opinii na temat takich specjalistów. Komuś z was zdarzyło się współpracować z trenerem?

Konto usunięte

2018-12-16 06:52

Ja nienwierze w takie specyfiki. Jeśli jemy nadal tak samo i prowadzimy taki sam tryb życia to koktajle nic nie zmienią. Trzeba zmienić na zawsze dietę i zacząć regularnie ćwiczyć by osiągnąć efekty. w innej sytuacji uzyskany jedynie efekt jojo

2018-12-13 21:23

Stosuje od 3 tyg koktajle juice plus. Nie wierzyłam w to kupiłam jedna paczkę na próbę. Na tydzień chudne 1kg. Nie uprawiam żadnego sportu, czasem pobieram na bieżni. Dziś zakupiłam kolejne paczki koktajli. Ogólnie w głowie siedzi czy chce się schudnąć czy nie a koktajle tylko pomagają bo wierzę że one działają. A czy działają czy nie? Nie wiem. Jestem po 3 tyg picia i schudłam 3,200 kg. Oczywiście nie podjadam oduczylam się słodyczy i mniej jem niż kiedyś, nie dlatego że muszę nie jeść tylko że nie chce mi się jeść.

2018-08-24 22:00

też się zastanawiałam czy to jest skuteczne ale widzę że nie bardzo więc dobrze nie dałam się namówić na to

2018-05-08 10:43

Matka mojego kolegi stosowała bo musiała zrzucić kilogramy ze względów zdrowotnych. Wydała kasy w błoto, bo efektów nie było żadnych. Ale nie można wszystkiego i wszystkich do jednego worka wkładać, na nią nie podziałało ale na kogoś innego moze już tak. Bądź co bądź nie wierzę w magiczne składniki i suplementy, gdyby takie były nie było by grubych ludzi. ;D