Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Dlaczego moje dziecko nie śpi?

Data utworzenia : 2018-02-06 11:37 | Ostatni komentarz 2018-02-17 08:21

Redakcja LOVI

1794 Odsłony
16 Komentarze

Problemy ze snem w nocy są powszechnym problemem u niemowląt. Czasem powód bywa błahy i łatwy do wyeliminowania. Poznaj prawdopodobne przyczyny problemów ze snem u Twojego dziecka.

2018-02-17 08:21

Oj mój z tym spaniem to Mo dał popalić. Ma prawie 3lsta i nadal przespane noce nie są standardem chociaż zaczynają się zdarzac. Ale do 2latek budził się co noc ci godz,-dwie. Później albo co godz albo przynajmniej 2-3razy a były noce że częściej niż ci godz.

2018-02-15 14:06

Moja mała w nocy śpi bardzo ładnie czasami nawet na śpiocha ją karmie jak widzę, że zaczyna szukać cyca :) Za to ostatnio w dzień mamy problem, ciężko jej zasnąć a jak już się uda to śpi 15-30 min.

2018-02-14 13:14

Ja ponoć nie byłam zbyt grzecznym niemowlakiem. :) W nocy często się budziłam... Mama się śmieje, że ona się męczyła to teraz pewnie ja będę się męczyć ze swoim dzieckiem. Oby nie!! :)

2018-02-14 12:41

Bardzo ciekawy artykuł.Moja córka od poczatku bardzo malo spi.Ma juz 6 miesiecy a nadal tak malo spi w w nocy budzi się teraz praktycznie non stop o najlepiej chciala by spac ze mna przy piersi.Czesto zasypia przy cycu a jak czuje ze jest w łóżeczku to zaraz sie budzi. Zazdroszczę tym co ich dzieci przesypiaja juz noce jak skończa 3 miesiące u mnie to nie realne i nie ukrywam ze bym tak chciala :-)

2018-02-12 21:40

Magros ja podobno tez bylam kochanym niemowlakiem tylko jesc i spac a moja corka to chyba moje przeciwienstwo. Zycze ci zeby drugi maluszek ladnie spal:-)

2018-02-12 21:25

Córa ponad 2 latka ładnie przesypia noce. Przebiła się ostatnia piątka więc mam nadzieję, że tak już zostanie:) Chociaż dzisiaj miała zły sen i obudziła się o 4 rano. Ale ilekroć ładnie przesypia noc, tak wspominam te nasze początki, gdzie zmienialiśmy się z mężem nawet co 20 minut.... Zobaczymy jak będzie spał drugi maluch:) Mama mi opowiadała, że przesypiałam noce jak tylko skończyłam 3 miesiące, no cóż nie ukrywam, że marzy mi się:)

2018-02-12 17:40

Nawet jak te noce sa nie przespane i czasami czujemy sie jak wraki to i tak warto.

2018-02-11 22:47

Cześć moich koleżanek ma właśnie takie dzieci ze grzecznie spały od początku a część że pierwsze miesiące wspominają baaardzo źle z racji nieprzespanych nocy...