Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Brak snu i spadek sily

Data utworzenia : 2017-11-23 11:29 | Ostatni komentarz 2018-01-03 22:09

aleksandraajk

3800 Odsłony
173 Komentarze

Od kilku dni mój młody się przestawil i wstaje w nocy 2 razy - ok 1-2 i ok 5 i wtedy już nie chce zasnąć. Jedzenie i ponowne usypianie w nocy trwa ok godziny u nas. W dzień spać nie chce zbytnio, zdarza mu się przy cycu trochę ale jak chce odłożyć albo się z nim położyć to jest pobudka. Przez tą nocną dodatkową pobudke ja ledwo na oczy patrzę. Jestem tak przemeczona że jak biorę małego na ręce to boję się że go upuszcze bo nie mam siły na nic. Dziś nawet jak chciałam okno uchylić to z trudem tą klamkę otworzyłam. Macie jakieś patenty jak sobie radzić z brakiem snu? No i z brakiem siły... :-(

2018-01-03 22:09

To muszę się zorientować jak jest u mnie. Ale w to wątpię. Ogólnie żłobek prywatny nie dostaje dofinansowania. To już wiem.

2018-01-02 15:38

Zobaczymy co to będzie. Dzisiaj jest dzień uzupełniania dokumentów i kompletowania żłobkowej wyprawki:p Cena niska ze względu na dofinansowanie z UE. Nie spodziewalam sie że ceny za żłobek sięgają nawet 900 zl za miesiąc?? Bardzo dużo:/

2018-01-02 14:44

M. Jacek 360 zł to jest bardzo dobra cena, jeszcze z wyżywienie. Naprawdę udało się i 3 opiekunki to maluszek będzie miał świetna opiekę. Najgorsze są choroby i infekcje. Mnie to bardzo przeraża.

2018-01-02 14:13

Aneta wiadomo że ceny wyższe bo tu ktoś musi na tym zarobić, choć czasem jak widać po tym co dziewczyny piszą gmina czy miasto może dołożyć i do prywatnego żłobka czy przedszkola jeśli nie ma państwowego w okolicy.

2018-01-02 01:14

W mojej miejscowości tylko prywatne są żłobki. Państwowych nie ma. Ceny też są sporo wyższe.

2017-12-30 23:44

U nas synek chodził do państwowego żłobka i płaciliśmy około 350 zł miesięcznie czasem niecałe 300 zł i opieka była Super.... Teraz chodzi do przedszkola , jest to dokładnie oddział przedszkolny w szkole podstawowej i płacimy niecałe 200 zł a czasem i mniej zależy jaki miesiąc , i jak narazie może być , był kłopot z żywieniem tak jak pisałam wcześniej ale już jest dużo lepiej i mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej....

2017-12-30 21:57

My za katolickie przedszkole płacimy 220 zł. Maja dofinansowanie z Katolickiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wychowawców. A więc jak na miasto, to śmieszne pieniądze i jak najbardziej dobrze zainwestowane :)

2017-12-30 21:21

M.Jacek no tak właśnie myślałam że ktoś musi do tego dokladac bo jak jedna pani na 3 dzieci to z tych opłat to nawet by na jej pensje nie starczyło. Fajnie że Ci się podoba, mam nadzieję że małemu też przypadnie do gustu. Agniejeska u mnie w gminie też wiem że jest coś takiego że jak kogoś z rodziny się weźmie do operowania dzieckiem to pieniędzy co prawda nie dostaje ale odprowadzaja składki za tą osobę. Może to nie wiele ale jednak zawsze coś. Ewela to jest loteria i ze zlobkiem i z taką niania. Nigdy nie wiadomo co się dzieje jak nie widzimy. Ale z tym że często się nie opłaca wracać do pracy to prawda. Tym bardziej że teraz jest np te 500+ choć wiadomo że na pierwsze dziecko to nie zawsze się dostaje.