Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Jak przetrwać lato w ciąży

Data utworzenia : 2013-06-08 13:25 | Ostatni komentarz 2023-01-13 21:09

Redakcja LOVI

35882 Odsłony
811 Komentarze

Lato zbliża się wielkimi krokami, jest coraz cieplej a Twój brzuch jest coraz większy. Ciąża, szczególnie zaawansowana, to w tym czasie duże wyzwanie, gdyż upały niestety nasilają zwykłe dla tego okresu objawy. Podpowiadamy, jak przetrwać lato w ciąży i nie zwariować. ----- Marzena.Ganfler Brzuszek latem Jak latem przechodziłyście ciąze ? Czy przeszkadzały Wam upały ?

2023-01-13 21:09

MałaZołza lipiec sierpien to już będziesz spacerować z wózkiem:)) chociaz patrząc na to jak wygląda zima, to lato może być strasze upalne i trzeba będzie się chować w cieniu:(

2023-01-03 14:48

Ja rodziłam lipiec, sierpień i te upały w obu ciążach były dla mnie okropne. Teraz mam na czerwiec to liczę, że mnie ominą :P

2023-01-03 14:43

Ja rodziłam końcem stycznia i było wyzwaniem wytrwać na śliskiej nawierzchni :) 

Na szczęście brzuch mieścił się w moich kurtkach o oversizowym kroju, więc garderoby nie musiałam zmieniać :) 

Na pewno w zimie łatwiej o aktywność fizyczna, pamiętam że do połowy grudnia chodziłam prawie codziennie na długie spacery :) 

2023-01-03 10:51

Ja rodziłam końcem czerwca, więc końcówka ciąży zbiegła się z wysokimi temperaturami. Ogólnie szukałam tylko cienia, dużo piłam wody i schladzalam nogi w rzece :D szczerze mówiąc jedynie miałam bardziej opuchnięte stopy i na spacery szłam w żółwim tempie. Ale wolałabym już przechodzić w ciąży najgorsze upały niż jak moja maleńka wtedy córeczka męczyła się na to ciepło... 

2023-01-02 13:33

Ja rodziłam w grudniu i trzeba było uważać jak ślisko 

2023-01-01 11:47

Jak lód jest na ziemi to lepiej w ogóle z domu nie wychodzić. Pod tym względem zima też ciężka. Ja tak porównując to chyba najlepiej znosiłam wszystko jak rodziłam w listopadzie i w maju. Bo w lato i w zimę byłam jeszcze wtedy w dobrej  formie. A w sierpniu ta końcówka była okropna straszne wtedy upały były a ja się gotowałam .

2022-12-21 09:13

patrząc na obecna pogodę to i zima nie jest łatwa zwłaszcza jak jest ślisko;( trzeba bardziej uważać;( do tego kurtki które nie zawsze chcą sie dopinać;)  wiec tutaj dodatkowo wymiana garderoby dochodzi;) 

2022-12-20 20:52

Wydaje mi się,  że łatwiej jest przetrwać ciążę zimą ponieważ temperatura ciała jest większa i nie odczuwa się aż tak bardzo zimna. Latem za to jest strasznie gorąco... Nawet w chłodniejsze wrzesniowe dni kiedy inni chodzili w kurtkach to ja w bluzce z krótkim rękawem.