Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

paznokcie hybrydowe w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-20 21:20 | Ostatni komentarz 2019-03-07 11:43

rmisiek897

6807 Odsłony
81 Komentarze

Dziewczyny jak to jest z tymi hybrydami w ciąży? Można czy nie? Spotkałam się już z różnymi wersjami i nie wiem

2019-03-07 11:43

Aisa mamy już chyba tak mają :) Asia oczywiście fajnie że polecasz metodę tytanowa . U mnie w miejscowości nawet kosmetyczka tak robi ale rowniez akrylem i jak sama wiesz śmierdzi strasznie więc siedzieć godzinę albo ponad w takich warunkach dla kobiety w ciąży nie jest wskazane moim zdaniem :)

2019-03-07 07:50

Jako kosmetyczka ale również mama, moim klientką w ciąży, które chcą mieć piękne paznokcie polecam manicure tytanowy. Jest on bezpieczny nie tylko w ciąży ale również w trakcie karmienia piersią. Najważniejsze jest tylko to aby wybrać salon pracujący na sprawdzonej marce. U mnie sprawdziła się firma LART.

2019-03-06 23:13

Pati powiem ci że ja wchodzę do sklepu i wychodzę ze sklepu z rzeczami dla młodego i mojego męża haha A sobie nic nie kupuje w zasadzie pomimo że np miałam iść sobie coś kupić..

2019-03-06 22:38

Aisa na pewno jakbym dalej karmiła piersią to nie malowalabym paznokci . Teraz szliśmy na wesele to zrobiłam ale jakbym nie szła to bym nie robiła bo nie mam czasu a jak już jakiś się znajdzie to wolę odpocząć niż siedzieć ponad godzinę nad paznokciami . :) Teraz w ogóle ja zakupoholiczka nic sobie nie kupuje i chyba mój nigdy by nie pomyślał że będzie mnie namawiał na zakupy hahaha :D dzisiaj synkowi kupiłam spodnie koszule i skarpety także przyszło na niego

2019-03-06 00:27

Pati dlatego napisałam chińskie nie wiadomego składu itd bo przeważnie te dobrych firm też mają atesty i jakieś tam inne rzeczy ale trzeba się liczyć że tak czy tak to chemia A chemia umie przejść przez płytkę paznokcia do krwi A w konsekwencji może też dostać się do mleka

2019-03-05 22:12

Aisa pewnie jakieś tanie marki albo z Ali jak piszesz raczej te droższe marki jak semilac czy neo nail nie mogą sobie pozwolić na takie błędy aczkolwiek nie wiadomo może i od tych droższych też coś się dzieje . Ja np używam tylko nie naila i jestem zadowolona nie dość że kolory wyraźne to jeszcze długo się trzymają te tanie to już nie są tak dobre jakościowo

2019-03-05 18:28

Pewnie, że można! :)

2019-03-05 18:26

No niby to jaki lakier jest przy chybrydzie wykorzystywany może mieć znaczenie, jednak dotyczy to naprawdę rzadkich i odosobnionych przypadków. Ja tam chybryd w ciąży nie miałam.