Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Niewydolność szyjki macicy w ciąży

Data utworzenia : 2017-05-02 14:56 | Ostatni komentarz 2018-02-14 21:30

Redakcja LOVI

10966 Odsłony
100 Komentarze

Jedną z najczęściej występujących przyczyn porodu przedwczesnego jest niewydolność szyjki macicy. Odpowiednio wcześnie zdiagnozowana, może być jednak skutecznie leczona. Dowiedz się, jak.

2018-02-14 21:30

Ja też uważam, że dobrze robisz, od lekarza na nfz masz badania i nie musisz za nie płacić, a lekarz prywatny zajmuje się Tobą tak jak należy i tak jak tego oczekujesz :) Mnie podobnie jak Agn nie chciałoby się tak chodzić podwójnie:) Nie robisz nic złego chodząc do dwóch lekarzy:) Grunt, żebyś była spokojna.

2018-02-14 01:38

Skoro ty jesteś o to spokojna to dobrze. Dobrze, że masz jeszcze jednego lekarza i możesz zasięgnąć opini dwóch lekarzy.

2018-02-13 23:51

Tylko żeby nie było że jestem Januszem biznesu :P najpierw byłam tylko u lekarza na NFZ. Postanowiłam tylko iść na badania prenatalne prywatnie do innego lekarza poleconego w moim mieście . Potem przyszły badania polowkowe pierwsze komplikacje... I tak sobie jestem u dwóch co mnie cieszy z racji większego komfortu psychicznego

Konto usunięte

2018-02-13 21:12

Mimo wszystko masz przed sobą jeszcze kilka wizyt. Z jednej strony masz badania na NFZ więc korzystaj.

2018-02-13 20:15

Evelin i dobrze robisz po co masz placic za część badan jak zleca Ci na fundusz :p Mi sie po prostu nie chce latac do dwoch dlatego juz i badania prywatnie robie ale takie 2w1 na prawde fajna sprawa :) w przeciagu calej ciazy zostanie w kieszeni na kilka ciuszkow hehe A ze ufasz tej drugiej lekarce to tez jej soe trzymaj i jej zaleceń lekarz nfz nie musi wiedziec ze mu nie ufasz i chodzisz tylko dla badan ;)) wiele kobiet tak robi i trzeba korzystac :)

2018-02-13 19:56

Dokładnie Agata ;) dlatego wszelkie zmiany już po porodzie. Jaki by nie był ten na NFZ to jednak lekarz i przecież nie zrobi mi krzywdy badaniem czy rozmowa ;)

2018-02-13 19:04

Ja sądzę, że najlepiej porozmawiać najpierw. Zwłaszcza, że nie tak łatwo znaleźć lekarza na NFZ, który przejmie prowadzenie ciazy i będzie do tego super. Trzeba prosić o ksero dokumentacji, chodzić i pytać po innych przychodniach, a nóż trafi się gorszy. Jesteś pod opieką dwóch lekarzy i masz odpoczywać. Po co się stresować niepotrzebnie.

2018-02-13 18:06

Nic mi nie szkodzi chodzić do niego na NFZ. Wszystkie badania chociaż mam za darmo. Krzywdy mi nie robi w sumie skoro i tak mam drugiego lekarza ;)