Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Twoje prawa podczas porodu

Data utworzenia : 2016-03-01 11:11 | Ostatni komentarz 2017-09-23 13:42

Redakcja LOVI

12164 Odsłony
212 Komentarze

Z radością oczekujesz przyjścia na świat swojego dziecka. Jednak im bliżej rozwiązania, tym bardziej obawiasz się porodu, tego, jak zostaniesz potraktowana i czy Twoje potrzeby będą respektowane. Oto ściągawka z praw, które przysługują Ci w tym ważnym dniu.

2017-09-23 13:42

Odświeżam warte uwagi dla przyszłych mam :)

2017-09-22 10:54

No właśnie , bo czasem nowe osoby zakładają tyle podobnych wątków a nie patrzą ze już coś jest w podobie i wystarczy dodać tylko swoje zapytanie pod spodem - zawsze się ktoś odezwie gdyż taki wątek trafia na początek stron w forum i się widzi że coś nowego wisi

2017-09-21 19:09

Dla przyszłych mam jak i dla tych co spodziewają się 2 dziecko to super artykuł :)

2017-09-21 18:56

:):):):)Super artykuły fajnie że odświeżyłaś wątki :):):):

2017-09-21 17:32

O właśnie widzę że jakieś inne wątki na 1 stronie :D zawsze warto sobie poczytać żeby lekarz nie zaskoczył :D

2017-09-21 15:36

A mnie dziś wzięło na odświeżanie, ale dziewczyny mi śpią i tak sobie przeglądałąm strona za stroną i tyle fajnych artykułów od Lovi znalazłam że aż szkoda by nie odświeżyć ;) i dla młodych mam i dla samej siebie ;))

2016-10-06 22:52

Angel po badaniach dzieci przyjeżdżają spokojniejsze bo podczas tych badań położne dają dziecku glukoze. Nie koniecznie dokarmiają wtedy dzieci. Przynajmniej tak jest w moim szpitalu a wiem to bo na oddziale noworodków pracuje sąsiadka mojej mamy i ja wiozłam Synka na badania to ona i jej koleżanki jak mały płakał pozwoliły mi go dokarmić żeby uniknąć właśnie glukozy i tak wszystkie dzieci po szczepieniu spały a mój płakał bo nie dostał uspokajacza.

2016-10-06 00:36

Ja zaszlam w ciążę w czasie teoretycznie nie plodnym. Ginekolog stwierdziła ze co prawda rzadko, ale się zdaza, mimo że mam regularne miesiączki. Ale nie uwzglednila tego przy ustalaniu terminu cc, jak również tego, że cykl mam 26 dniowy i ze wymiary dziecka na usg potwierdzaly mój termin. Ale mi to pasowało, bo też slyszalam o tym, co czym pisze Monika, liczyłam ze zaczną się skurcze. I tak dokładnie było, zaczęło się na tydzień przed wyznaczoną cesarka.