Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Czego nie wolno w ciąży?

Data utworzenia : 2016-02-01 13:16 | Ostatni komentarz 2017-03-31 21:27

Redakcja LOVI

18605 Odsłony
394 Komentarze

Nie wolno przejść pod drabiną, bo to grozi zbyt niską wagą urodzeniową dziecka. Nie wolno nosić korali, bo maluch udusi się pępowiną. W te dawne mity mało kto dzisiaj wierzy. Niestety, ich miejsce zajmują nowe. Sprawdź co jest prawdą, a co fałszem.

2017-03-31 21:27

Ale powiem Wam, że ten chomik smugi jednak zostawia.... Mi by było szkoda kasy, a do tego tak siedzieć i się gapić jak on jeździ po szybie to by mnie trafiało i sama bym szybciej wypolerowała. Takie mrówcze tempo to nie dla mnie.

2017-03-31 21:12

angel, mnie też nosiło, ale jak tylko mąż widział to mnie ganiał i większość okien on umył. Ale czego nie wiedział... to nie widział :P MAM, mi też się nawet chce, tylko nie mam jak, bo ani czasu ani opieki właśnie. Uśmiechnęłam się aż do monitora jak przeczytałam o chomiku :P

2017-03-31 20:51

Mi było dziwnie jak mi myły te okna..... Nie lubię tak siedzieć i patrzeć jak ktoś coś robi

2017-03-31 20:34

Kurcze dziewczyny Ale macie fajnie. Jak ja sama okiem nie umyję to mnie nie ma kto umyć. Mój mąż ma niebywały talent do mycia okien Jak umyje to są mleczne. W ciąży zwyczajnie nie były umyte :)

2017-03-31 20:21

Marta mi w pierwszej ciąży okna umyła mama i ciotka a w drugiej ciąży teściowa z takim chomikiem jak to mówiliśmy. Takie dwa kółka połączone ze sobą na jedno psika się spray do szyb i przestawia do szyby i ten chomik poleruje szyby, oczywiście najpierw pierwszy brud trzeba samemu zmyć. W tym roku sama umyje, nawet mi się chce tylko opieki dla dzieci brak :(

2017-03-31 15:36

Marta ale mas zkochana siostre :) Z tym obozem to mysle ze po tygodniu jej sie odechce hahahahahaha :D Bo fajnie jest do nie swojego dziecka przyjsc popatrzec porobic glupie miny....ale spedzanie z nim 24/4 naprawde nie jest proste :d szczegolnie z takim maluchem :P

2017-03-30 17:49

Korzystaj póki masz przywileje. :)

2017-03-30 17:46

Silver dlatego nie protestuje za bardzo ;) cieszę się ze chce mi pomoc :) wczoraj zapytała ile by kosztował obóz na wakacje w moim mieszkaniu bo ona chciałaby codziennie przychodzić i pomagać z maluchem ;D a ma 10-15min na piechotę do mnie i nie chce nigdzie jechać a to jej ostatni dzwonek bo w listopadzie kończy 18 lat :)