Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Krwawienie w ciąży – co oznacza?

Data utworzenia : 2015-09-01 20:05 | Ostatni komentarz 2016-03-02 20:28

Redakcja LOVI

23918 Odsłony
47 Komentarze

Krwawienie w ciąży zdarza się stosunkowo często. Z naszego artykułu dowiesz się, kiedy możesz poczekać i telefonicznie skontaktować się z lekarzem, a kiedy powinnaś natychmiast jechać do szpitala.

2016-03-02 20:28

Bealia też miałam celeston podawany...oj pupa bolała co? ;)

2016-03-02 19:16

Bealia to odliczamy razem. Pamiętam jak wtedy w szpitalu marzec wydawał mi się niedościgniony. Zazdrościłam dziewczynom, które były już po 30 tc bo sprawdziłam, że wcześniaki z tego okresu mają spore szanse na przeżycie, A tu już marzec i niedługo zostanie miesiąc do terminu

2016-03-02 17:34

Krwawienia w ciazy nie wolno lekcewazyc.Czy to we wczesnej ciazy czy w pozniejszej. Ja uważam ze kazde krwawienie powinno byc skonsultowane z lekazem.Marta 1984 masz bardzo rzadka grupe krwi ale fanie ze wszystko ok i krwawienie opanowane,ja jestem w o tydzien mlodszej ciazy i tez lezalam w ciazy w szpitalu w 26 tygodniu z powodu zagrazajacego porodu przedwczesnego na celeston mnie pani doktor polozyla.Naszczescie teraz juz 34tc i juz blizej niz dalej.

2016-03-02 15:29

Zastrzyków nie zliczę ile dostałam w każdej z ciąż ale cieszę się, że je wynaleźli. Odziedziczyłam 0rh- po babci. Wiem, że przez konflikt moja mama pozostała jedynaczką. Jestem w trakcie 35 tygodnia. Ostatnio szpital zaliczyłam po Bożym Narodzeniu i posiedziałam do stycznia. Był 26 tydzień krwawienie, jak zawsze, sterydy na rozwój płuc i zastrzyki - na szczęście póki co spokój.

2016-03-02 14:57

Ale przy niezgodności dostaje się specjalne zastrzyki... W którym tygodniu jesteś?

2016-03-02 14:50

W każdej ciąży kilka razy mnie to dopadało. Za każdym razem pędem na izbę przyjęć, zwłaszcza, że mam niezgodność serologiczną.Zawsze najgorsze myśli ale i nadzieja, a nieopisane szczęście po zobaczeniu bijącego serduszka na ekranie usg. Co dziwne nigdy nie znaleziono przyczyny tych plamień i krwawień.

2016-03-01 15:59

Każde plamienie w ciąży jest bardzo stresujące i nie ma co tego lekceważyć. Często jest to drobnostka , ale może też oznaczać zagrożenie dla dziecka .

2016-03-01 15:54

Mi na początku ciąży zdarzyło się plamienie, około 6 tygodnia ciąży. Akurat zdarzyło się to w pracy, a prosto po niej udałam się na izbę przyjęć. Na szczęście okazało się, że wszystko jest ok, ale strach o dziecko był ogromny.