Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Kompletujemy wyprawkę dla noworodka

Data utworzenia : 2014-04-02 10:29 | Ostatni komentarz 2016-11-25 10:11

Redakcja LOVI

80637 Odsłony
1892 Komentarze

Za chwilę Twój maluszek pojawi się świecie. Chciałabyś dać mu wszystko co najlepsze i wskazane. Podpowiemy Ci, jak skompletować wyprawkę, by z dbałością o racjonalność i kieszeń, zapewnić maleństwu wszystko, co potrzebne.

2016-11-25 10:11

MAM, no jasne bez przesady. Moja córa też chodzi w niebieskich rzeczach, choć fakt, w drugą stronę już nie jest tak łatwo. Natka, to prawda, w ogóle mam wrażenie, że przy drugim dziecku to zupełnie inaczej wyglądają przygotowania i zakupy, w końcu jesteśmy mądrzejsze o doświadczenie.

2016-11-16 13:28

Przede wszyskim przy 2 dziecku nie kupuje sie :"wszystkiego". wiadomo co sie przydaje na 100% a co jest do wyrzucenia albo lezy i sie tylko niepotrzebnie kurzy. mysle ze ubranek tez mniej kompletujemy a bo i mamy po 1 dzieciaczku :)

2016-11-16 08:26

Masz rację hi hi dziewczynka w niebieskim tak nie razi jak chłopiec w różu hi hi A mój synek ostatnio chodził na spacery w kurtce po kuzynkach turkusowo -różowej z napisem girl na pleckach, ale to tylko u nas po osiedlu. Szkoda mi było kurtki za 118 zł, ale że ta kupiona cieplejsza a jest teraz chłodno to zakładam mu tą.

2016-11-16 08:12

MAM być może:) powiem Ci, że mi ubranka dla chłopców mniej się podobają, a te dla dziewczynek są super, duży jest wybór i można ubrać tak jak mamusia:) to dobrze, że nie szalejesz tak, nie ma sensu. Po synku dużo będziesz miała ubranek, które będą się nadawały dla córki, gorzej jest w drugą stronę np. u mnie przewaga jest różu i fioletu i tego na pewno syn nie założy:)

2016-11-16 00:40

Masz sporo racji Silver u nas niewiele dokupilismy, nie ma sensu na początku szaleć ubrankami kilka kupiłam "dziewczyńskich" dla niuni reszta po synku. Potem pewnie będę szaleć za różem :) Jakie to przewrotne: jak zaszłam w pierwszą ciążę i dowiedziałam się że syn patrzyłam na ubranka chłopięce i nic mi się nie podobało, teraz mam odwrotnie róż nie bardzo mi leży... Przyzwyczajenie do niebieskiego i granatu czy co

2016-11-15 21:53

Michasiu sama wanienka:) po prostu u nas nie ma miejsca na stelaż, wanienka będzie na lawie w pokoju na szczęście jej wysokość jest regulowana:) MAM przynajmniej tak myślę w moim przypadku, kolejne dziecko planuję za dwa lata i wtedy dziecko już nie będzie korzystało tak ze spacerówki a przynajmniej kupi się parasolkę. Mam nadzieję, że dobry wózek kupiłam i posłuży na dłużej. Z łóżeczkiem pewnie będzie po pierwszym a córce kupi się już inne. Z ubrankami różnie jak będzie druga dziewczynka bardzo dużo zaoszczędzę:) i oczywiście różne sprzęty np. inhalator, aspirator, karuzela, mata.

2016-11-15 19:37

Teraz mówię sobie jaka głupia byłam, że go nie kupiłam juz dwa lata temu. Stoi teraz w łazience i cieszy oczy nikomu nie zawadza. Tylko dziś synek się patrzył co to za nowość. Silver prawdę mówisz z tym, że drugie dziecko mniej kosztuje, s już na pewno takie, które przychodzi na świat w krótkim odstępie czasu.

2016-11-15 19:15

Tez sie zastanawiamy nad tym stelazem, W sumie sam stelaz nie zajmuje prawie nic miejsca, a wygoda jest. Wanienke mamy wiec chyba czas zadbac o plecy i zamowic stelaz :) Chociaz mamy jeszcze opcje stawiania wanienki na blacie w lazience, bo akurat tyle miejsca :) Ale stelaz dobra sprawa, nie raz to slyszalam :)