Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Infekcje intymne w ciąży

Data utworzenia : 2013-12-05 08:39 | Ostatni komentarz 2023-06-02 06:29

Redakcja LOVI

91319 Odsłony
751 Komentarze

Są takie rzeczy, o których nie mówi się głośno i wiele, a jednak, będąc w ciąży, warto o nich wiedzieć. Przeczytaj, dlaczego ciąża sprzyja infekcjom intymnym, czy są one zagrożeniem dla dziecka, jak je rozpoznawać oraz jak leczyć. ----- burek1234 (2013-03-15 20:47) Grzybica i upławy w ciąży Grzybicze zapalenie pochwy i upławy. Nieprzyjemny, wstydliwy problem ale dość częsty. Dzielmy się swoimi doświadczeniami na ten temat.

2023-06-02 06:29

Ja nystatynę pamiętam brałam w ciąży z synem już jakoś tak w drugiej połowie może nie miałam jakichś dużych problemów z infekcjami natomiast podobnie tak jak w tej ciąży miałam założony pessar ginekologiczny i po prostu najzwyczajniej w świecie przez to że jest to jakby nie patrzeć w ciało obce w organizmie lekarz od razu po założeniu takiego sprzętu na podtrzymania ciąży zapisuje również receptę na właśnie jakiś lek przeciw grzybicy przeciwinfekcjom po to aby stosować raz w tygodniu i w razie czego zgasić takie dolegliwości zarodku Ja nawet właśnie w ciąży z synem nie miałam z tym dużego problemu dosłownie już dopiero pod sam koniec gdy byłam bezpośrednio przed zdjęciem tego pasaru faktycznie Zaczęły pojawiać się u niej jakieś delikatne infekcje ale lekarz twierdził że to nawet nie od tego jak bardziej od używania dopochwowo przez całą ciążę luteiny  że to ona właśnie wywołuje taki efekt że z jednej strony podtrzymuje naszą ciążę Ale z drugiej strony gdy jest już zbyt długo stosowana odrobinę wyjęławia nasz organizm Natomiast jeżeli chcemy żeby donosić ciążę no to musi być coś kosztem czegoś i jakoś to przetrwać do końca na lekach Teraz aktualnie w tej ciąży lekarz zamiast nystatyny zalecił mi coś innego mianowicie taki lek jak gynofemidazol pewnie po prostu na te czasy jest to coś nowszego co aktualnie poleca Podejrzewam że taka Nystatyna sprawdziłaby się równie dobrze natomiast aktualnie mam właśnie taki lek Póki co jestem zadowolona nic takiego szczególnego niepokojącego niedoskwiera nic nie swędzi mnie boli nie piecze raz w tygodniu na noc zamiast innych leków na podtrzymanie które używam dopochwowo mam właśnie ten lek przeciw infekcjom 

2023-04-11 09:38

ja jako tako infekcji nie miałam w ciązy

2023-04-09 21:17

Ta nastatyna od afty?

2023-04-05 13:44

No ja podkoniec ciąży miałam ciągle infekcje nie odczuwałam tęgi jakoś tragicznie ale lekarstwa bralam 

2023-04-05 12:36

Nystatyne można brać bo jest bezpieczna w ciąży i właśnie ona jest na różnego rodzaju infekcje 

2023-04-05 11:59

ja infekcji jako takich nie miałam chyba bardziej przed ciażą na samym pocżatku

2023-04-04 19:28 | Post edytowany:2023-04-04 19:29

Ja miałam infekcje w ciąży i sa one bardzo męczące oraz mają tendencje do nawracania

2023-04-04 18:01

Ja na szczęście nie miałam jakiś częstych infekcji. W tej ciąży problem z pęcherzem i grypa żołądkowa. Ale po tej grypie czułam się tak ,że nawet wyjście do łazienki było wyzwaniem ...