Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Ból bioder

Data utworzenia : 2016-08-07 12:36 | Ostatni komentarz 2016-11-19 16:37

Marta.Zgrabczynska

3845 Odsłony
37 Komentarze

Witam. Mam taki problem. Strasznie bola mnie biodra i kosc ogonowa oraz okolice kosci. Co robic? Obecnie 28tydz. ciazy. Jest to moja druga ciaza ale nic podobnego nie mialam.

2016-11-19 16:37

Rogal może trochę ulżyć w bólu bioder jednak nie przyniesie nie wiadomo jakich efektów. Bóle bioder miną po urodzeniu dzidziusia jak ręką odjął. Chociaż ja jak spałam z dużą poduszką rogal ból bioder troszeczkę się zmniejszył.

2016-11-15 17:10

Mama Arka Martynki mój jest ciagle ulozony posladkowo (36tydz) i czasem jak mi zasadzi kopa (z 3 razy dziennie) w kość biorową to az slodko mi sie robi :D chociaz mysle ze wole juz ta kosc biodrowa niz zebra (gdyby byl glowka w dol) hehe

2016-11-15 17:05

Wczoraj myślałam że niedobiegne do wc a potem że to wody płodowe się ciurkiem lecą, ale na szczęście nie one. To kopanie w pęcherz masz rację Silver mogłoby nie powodować biegania do wc.

2016-11-15 16:56

Rogal do spanie zastępowała mi poduszka a w sumie dwie poduszki bo jakoś do końca ciąży nie zdecydowałam się na zakup :) a po porodzie kupiłam poduszkę do karmienia :) Jednak pomimo poduszek ból bioder nie mijał aż do porodu.

2016-11-14 22:48

To nie jestem sama MAM:) parcie z tyłu zniosę ale przy pęcherzu jest gorzej, natychmiast muszę do łazienki... Margaret sama mam takiego rogala i jestem zadowolona, lepiej mi się śpi i wygodniej jest:)

2016-11-14 21:38

Narastający słodki coezar i rozchodzące kości niestety potrafią dać sie we znaki :( Moze pomogłaby poduszka do spania dla kobiet w ciazy w kształcie C? Ja śpię ze swoja niemal od poczatku ciazy i to jedynie co naprawde mi pomaga, bo fajnie odciąża kręgosłup i wlasnie biodra, dzięki temu moge przespać twardo cała noc , o ile nie muszę wstać do toalety :D

2016-11-14 15:21

Też tak mam pęcherz i z tyłu, wczoraj właśnie mężowi mówiłam, że już nie tylko kuksańce w brzuch, ale ataki w dół. To znak, że niunia jest niżej.

2016-11-14 14:21

Też dziewczyny macie takie uczucie parcia z tyłu?:) ja już nie wiem czy to zbliża się poród czy może małej niewygodnie he jakoś wytrzymam, ale wole to niż boksy w pęcherz:)