Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

problem z bezsennością

Data utworzenia : 2018-12-17 00:48 | Ostatni komentarz 2019-05-12 21:17

Iwona -1986

2100 Odsłony
64 Komentarze

Witam, jestem w 16 tyg. ciąży i bardzo dokucza mi brak snu. Był to też pierwszy objaw ciąży - jeszcze w testach nic nie wychodziło i trwa cały czas. Piję melisę, staram się wyciszać, jednak pomimo zmęczenia nie mogę zasnąć. Jak w końcu uda mi się to budzę się po 3-4 godzinach i nici ze snu.Próbuję spać w dzień ale to tez nie wychodzi. Ogólnie max czas to od 4-6 godzin na dobę. Mój lekarz oprócz ziół nie ma innej rady. Co robić? Czy też któraś ma taki albo inny dziwny problem?

2019-05-12 21:17

Monka mi poduszka też bardzo pomogła przede wszystkim kręgosłup mnie nie bolał robiła czasami za poduszkę itd a później może robić również jako poduszka do karmienia chociaż ja zaopatrzyłam się rowniez w taką i polecam Ci z tym żebyś zwróciła uwagę na to żeby poduszka była dobrze wypełniona . Ja mam ze smyka i jestem zadowolona na internecie kupisz dużo taniej niż stacjonarnie. Po tym jak kupiłam poduszkę do spania na Allegro i nie była dobrze wypełniona postanowilam do karmienia kupić lepsza . I jak kiedyś będę w drugiej ciąży to na pewno kupię do spania bardziej wypełniona :)

Konto usunięte

2019-05-11 19:33

Ja polecam poduszkę dla ciężarnych może to kwestia wygodny. Ja tak miałam w ciąży przeszło dopiero po zakupie poduchy

2019-03-31 20:19

Weronika jeśli syn miałby podobne godziny snu co Ty to ho ho, nie odpoczęłabyś zbytnio. Ja śpię jednak trochę dłużej, ale tez kładę się po północy, a wstaje o 6 lub 6:30. W ciągu dnia już raczej nie mam potrzeby spać, ale zdarzają się różne dni, czasem bywam bardziej zmęczona, wtedy z reguły regeneruję siły podczas odpoczynku.

2019-03-31 19:22

Ja w nocy do toalety nie wstawiłam wcale lub Góra raz przez całą ciążę i teraz też tak jest, za to w dzień co chwila. Mimo, że to początki i spacerujemy to niektóre noce kiepsko przesypiam, synek budzi się na mleko zje i idzie spać dalej a ja już potrafię nie spać do rana niestety a on w dzień bardzo aktywny a ja padnieta niestety

2019-03-31 15:51

Jeśli będzie mieć godziny takie jak teraz to mam przekichane haha wszystko sie okaże po porodzie :)

2019-03-31 11:54

Weronika pod koniec ciąży organizm zaczyna się przygotowywać na przyjście dziecka na świat nawet gdzieś kiedyś wyczytałam że wstawanie do toalety w nocy przygotowuje organizm do wstawania na karmienie dziecka , no ale jak doszło ułożone główkowo to przecież wiadomo że też uciska na pęcherz . Ale może jakieś ziarenko prawdy w tym wszystkim jest :) Ja w ciąży pierwsze miesiące mam wyjęte z życia że tak powiem spalam cały czas . Jak były upały to siedzialam w domu . W szpitalu jak leżałam to się przedstawiłam i chodziłam spać 3-4 dopiero a w dzień spałam no i później były tego efekty dziecko moje przez pierwszy miesiąc spalo w dzień a w nocy nie więc dziecko też się przyzwyczaja do rytmu jaki mama prowadzi w ciąży więc uważaj hehehe

2019-03-31 08:22

Ja cała ciążę coś spać nie mogę.. W I trymestrze to spac mi sie chciało strasznie, chodziłam senna ale usnąć jakos nie mogłam. Nie potrafię spać popołudniu. Teraz juz w dzień nie chce mi sie aż tak spać. Chodzę spać po północy, a wstaje z moim po 4 z jego budzikiem i pozniej już nie idę spać. Wszystko zależy też od pogody. Jak widzę że za oknem szarowka to wtedy chce mi sie spać, a jak już widze jak się robi piękna pogoda to nie potrafię bo mi szkoda dnia..

2019-03-31 01:19

To ci psikusa zrobił. Moja wstaje przed 8.