Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

6 sposobów na obrzęki nóg w ciąży latem

Data utworzenia : 2018-11-23 15:20 | Ostatni komentarz 2018-12-21 07:24

Redakcja LOVI

818 Odsłony
5 Komentarze

Opuchnięte nogi to częsty problem przyszłych mam. I choć piękna pogoda z reguły cieszy, wysokie temperatury na dworze mogą potęgować uczucie dyskomfortu z tym związane. Podpowiadamy jak sobie radzić z obrzękami nóg latem.

2019-11-19 20:03

Taką ciężkość w nogach odczuwałam  po pracy, a siedzę za biurkiem po 8-9 godzin dziennie, do tego dochodziły obrzęki, poprawiło się jak zaczęłam łykać kapsułki maxi3vena, także teraz po pracy nie odczuwam już ciężkich i bolących nóg.

2018-12-21 07:24

Ja urodziłam we wrześniu , Boże co ja przeszłam z puchnieciem , poza tym chyba w ciąży nic więcej mi nie dolegało . Pamiętam jak wybraliśmy się do rodzinki w sierpniu ponad 100 km w jedną stronę . Dojechaliśmy i najpierw musiałam odpocząć , na powrót zajechaliśmy do Lichenia o zgrozo , ja nie mogłam rąk ścisnąć takie miałam spuchnięte , nogi tak nie doskwierały bo nosiłam tylko i wyłącznie laczki , o adidasach nie było mowy a laczki luźne przynosily ulgę . Jak dla mnie to ciaza na ostatnich nogach latem jest okropna , najlepiej byłoby cały dzień siedzieć w basenie / jeziorze i wogole się nie wynurzać .

Konto usunięte

2018-12-21 03:16

u mnie pod koniec dnia pojawiały się obrzęki . trzymałam wtedy nogi na poduszce by były wniesione do góry o to zazwyczaj pomagało. Po nocy miałam obrzęki stóp, które bolały i mrowiły przez dobre 2 godziny od przebudzenia. Palce u rak również po nocy okropnie puchly

2018-12-21 00:03

Przez to że w 2 trymestrze miałam aktywne wakacyjne zwiedzanie, opuchły mi kostki. Były tak nabrzmiałe że myślałam że zaraz wybuchną. Pomógł solidny wypoczynek i nogi trzymane w górze kiedy tylko była taka możliwość.

2018-11-23 15:24

Opuchnięte i ciężkie nogi to strasznie przykry problem :( Gdy domowe sposoby nie pomagają warto sięgnąć po specjalistyczny, ale nie drogi żel MAMA CARE Kuracja. Szybko usuwa zmęczenie, przynosi ulgę i przyjemnie chłodzi.