Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Gadżety ciążowe

Data utworzenia : 2018-11-08 18:41 | Ostatni komentarz 2022-10-27 07:19

KontrolaJakosci89

7729 Odsłony
370 Komentarze

Drogie Mamy, Jestem ciekawa czy macie jakieś niezbędne gadżety które pomogły wam w trakcie ciąży przetrwać różne dolegliwości? Moimi ulubionymi gadżetami bezwzględnie są termoforki z pestek wiśni, oraz ogromna poduszka ciążowa. Termofor który w kilka minut rozgrzewa się w mikrofali świetnie sprawdza się przy bólach kręgosłupa, wrzucony do zamrażarki zamienia się w zimny kompres idealny na opuchnięte kostki. Pomocna staje się poduszka ciążowa, dzięki której konfortowo się odpoczywa i śpi. Ta poduszka przyda się przy karmieniu dziecka, czy też jako ochraniacz do łóżka. Czekam na wasze ulubione gadżety, być może staną się również moimi

2022-10-27 07:19

ja jedynie mialam poduszkę taką i tyle

2022-10-18 16:15

Nie miałem takich gadżetów, ale chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach.

2022-10-18 14:31

Ja w lidlu kiedyś wzięłam i spoko się sprawdza 

2022-10-18 14:28

a to ragala już mam :D bez tego ani rusz jak dla mnie :D mam pozyczonego od siostry, taki fajny twardy (miała też jeden taką flakę ze tak powiem to w ogole sie nie sprawdziło). 

ale ja sie zastanawiam nad ta taką długa poduszką do spania. no własnie tak mi chyab troche szkoda kasy juz teraz. licze ze urodze ciut przed terminem wiec tych nocy nieprzepsanych bedzie jeszcze mnie :D no ale tez to juz jest koncówka ciązy wiec nie czarujmy się bo spac jak dziecko sodko juz nie bede heheh

2022-10-18 12:46

A wy dziewczyny który firmy poduszkę polecicie? 

2022-10-18 08:04

Olaleksandra ja tak miałam w poprzedniej ciąży że byłam na nie jednak powiem Ci że jak teraz zaczęłam jej używać nie wiem jak ja wtedy przerwałam na pewno przyda Ci się też po porodzie i później do karmienia żeby sobie ja podłożyć i żeby Ci było wygodnie jak masz tylko środki na to to warto zakupić taka poduszkę na pewno się nie rozczarujesz a ostatnie noce będą zdecydowanie lżejsze :)

2022-10-17 13:36

oleksandra szczerez ?

 powiem ci ze te poduszki sobie chwalą ja nie miałam ;) kołdre sobie podwijałam jak co i też było ok ;) jak zostało ci 6 tygodni to powiem ci ze różńie moze być;) za 2 tygodnie maluch moze byc z tobą;) wiec kwestia czy nie skzoda kasy;)

 miałam rogal do karmienia i moim zdaniem warto go mieć;)

2022-10-17 11:29

Ja w ciąży pierwszej nie używałam, ale za to przy karmieniu już się przydała, bo synek non stop wisiał i ręce by mi odpadły. W drugiej za to już używałam i czułam ulgę. Za to teraz do karmienia nie używam, bo córka mniej wisi, za to wkładam sobie pod moją poduszkę w łóżku jak się karmimy, aby było wyżej. Więc ma wiele zastosowań. A i mąż też nie raz podkrada, jak czyta książki w łóżku.