Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Zachodz w ciążę mówili ... Będziesz się czuła piękna .

Data utworzenia : 2018-08-03 07:44 | Ostatni komentarz 2018-09-07 11:47

Mamowe

3311 Odsłony
199 Komentarze

Tak ... Tak mówili a ja czuję się jak słoń pomimo tego że na wadze przybrała 9 kg więc optymalnie i czuję się nieatrakcyjna ... Pomimo tego że jakoś bardzo się nie zmieniłam na twarzy . Delikatnie . Jak jest u Was ? Olewacie temat czy staracie się jakoś pocieszac zabiegami , zakupami ? Ja do tego stopnia źle się że sobą czuje że przy mężu jakoś się krępuje ... W głowie mam tylko to że patrzy na mnie nie tak jak kiedyś .

2018-09-07 11:47

Mama_Gratki u nas we Wrocławiu otworzyli nowy budynek Wroclavia się nazywa pod spodem jest pks i jest sklep Reserved i tam mają spodnie i bluzki sama byłam zdziwiona jak mi siostra powiedziała, ale faktycznie można się tam zaopatrzyć za nie wielką cenę. Owszem można zamawiać internetowo siedzieć komfortowo w domu i oglądać ubrania , ale jestem takim leniem że nie chciało by mi się zamawiać kuriera bądź iść na pocztę i oddawać ubrania , a jechać 30km d dużego miasta żeby oddać to też na paliwo musiałabym wydać :) Dlatego wybieram się na zakupy przymierzę zobaczę jak coś upoluję w Reserved wstawię zdjęcie :) Justyna no to rzeczywiście przechodziłaś ciąże miałaś nie lada problem z ubieraniem. Ja mam o tyle że mi to nie przeszkadza jakoś bardzo teraz lato to jakieś sukienki cały czas noszę , przylegające bluzki też zakładam nie mam z tym problemu :)

2018-09-07 08:34

Pod warunkiem że czujesz się z tym dobrze. Ja czułam się okropnie gruba i brzydka i nie chciałam żadnych ubrań które przylegaky do brzucha tylko najlepiej takie odcięte pod biustem i luźne. Problem był w tym że wtedy moda była inna zwłaszcza że to była żima więc zwiewne sukienki i tuniki odpadły i wszystko przylegalo do brzucha wręcz było często z lycra a ja czegoś takiego nie założyłam. Oj był dramat i rozpacz

Konto usunięte

2018-09-07 08:10

Ooo biustonoszy też mam niezłą kolekcję tyle że są w różnych rozmiarach. Pati, spodnie ciążowe w reserved? Ale oni nie mają ubrań ciążowych. Akurat spodnie i bluzki kupiłam w znanych dużych sklepach i załapałam się na promocje z teho co pamietam -25%. Kupowałam na jesień więc było sporo kodów rabatowych. Warto wpisać w wyszukiwarkę: „nazwa sklepu” kupony rabatowe. Wiele sklepów ma też karty lojalnościowe na których zbiera się punkty i za nie też często są korzystne zniżki. Jest jeszcze jeden sposób :) często sklepy internetowe mają korzystniejsze ceny niż stacjonarne wiec można pooglądać i przymierzyć w stacjonarnym, a kupić online. Ja osobiście nie mam oporów przed oglądaniem asortymentu online i zamawianiem (często zwrot jest darmowy, a jeśli nie to można zwrócić w sklepie stacjonarnym za darmo) choć w ciąży nic mi nie pasowało i wszystko zwróciłam. Te spodnie i bluzki służyły mi od około 5 miesiąca do końca ciąży i na każdym etapie w danej bluzce wyglądałam super wiec te ubrania magicznie dopasowują się do brzuszka. Justyna, prawda, że ubrania ciążowe podkreślają brzuszek, ale w tym jest cały urok.

Konto usunięte

2018-09-07 07:52

Ja jedynie w ostatnich 2 miesiącach ciąży pamiętam jak staniki co chwila zmieniałam :D przed ciążą miałam 70/75 A, a w trakcie ciaży doszłam do 85C/85D :D Teraz 5 miesięcy po porodzie mam 75D :)

2018-09-07 00:10

Ja w siódmym miesiącu kupiłam leginsy i dwie bluzki jedną na codzień a drugą elegancką. Też nie kupowałam w sklepie ciążowym tylko w zwykłym sklepie tylko że rozmiar większy.

2018-09-06 18:19

Ja właśnie dziś wspominałam męża siostrze, jak to będąc w ciąży nagle ubrania się małe robiły i bluzki kończyły się w połowie brzucha ;) dziwne uczucie, ale trzeba przetrwać:) ja też nie kupowałam dużo ubrań ciążowych bo nie widziałam zbytnio takiej potrzeby, naszczescie końcówka ciąży miałam na początku lata i wiosną więc mysle, że wtedy jest o wiele łatwiej ogarnąć jakaś zwiewną sukienkę do chodzenia na bluzy czy swetry oraz kurtkę :)

2018-09-06 15:39

to fakt im bliżej rozwiązania można poczuć się mniej atrakcyjnie, chociaż wszyscy mówią, że ciąża mi służy i świetnie wyglądam to 15 kg do przodu robi swoje ;) rozstępów jako takich nie mam ale ale cellulit pojawił się straszny na tyłku i udach więc już wiem nad czym będę musiała pracować na siłowni po porodzie :P:P

2018-09-06 14:17

Paulina ja drugi raz bym tego błędu nie popełniła i bym daty porodu nie zdradzała albo dodalabym 2 tyg bo to co mam teraz to jakiś koszmar . Juz pisze im że dam znać jak co ale to nic nie daje.. jak widzę wiadomość " i co jeszcze nic ?! Albo i co urodziłaś ?! " To mam ochotę telefon przez okno wywalić .. A takie mam pytanie do Was . Na pewno slyszalyscie o stymulacji sutków aby wywołac poród nie ? Któraś może stosowala ? Podziałało ? Jest napisane w necie że stymulować i przerwać jak skórcze się pojawia czyli one tak nagle a nie po kilku takich stymulacjach ? Pisałam wyżej że niedojrzałe owoce z drzewa nie spadają ale ja już 2 d i po terminie i mam dość ;D