Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Miasto i szpital w którym rodziłyście/będziecie rodzić

Data utworzenia : 2017-11-24 21:26 | Ostatni komentarz 2018-09-29 11:09

AgataS1990

4249 Odsłony
81 Komentarze

Chciałbym abyście podały miasto i szpital, w którym rodziłyście lub zamierzacie urodzić. Mamy, które mają poród za sobą mogą podzielić się swoimi doświadczeniami z danego miejsca, tym czy były zadowolone z personelu medycznego, czy warunki były odpowiednie, czy brały duolę do porodu, czy może miały lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu, na co uważać itp. A mamy oczekujące na rozwiązanie mogą napisać gdzie zamierzają rodzic i czym będą kierowały się przy wyborze szpitala. Być może niektóre z nas będą rodzic w tym samym mieście i będziemy mogły się podzielić informacjami.

2018-09-29 11:09

Ja rodziłam w Warszawie na Solcu i z całego serca polecam, Panie które tam pracowały w tamtym momencie to były złote kobiety. Mogłam zapytać o wszystko i co chwilę sprawdzały czy wszystko w prządku. Były bardzo miłe i pomocne, a to naprawdę ważne. Poród przebiegał bardzo szybko i naprawdę czułam, ze jestem w dobrych rękach , a one robiły wszystko by mi pomóc .

2018-09-28 23:00

Ja rodziłam w Krakowie w szpitalu Ujastek - jestem zachwycona personelem medycznym, który dbał nie tylko o mojego dzidziusia, ale też o mnie. Lekarze profesjonalni z ogromną wiedzą medyczną i naprawdę ciepłym podejściem do rodzącej, panie położne - przychodziły nawet w środku nocy, jak któraś z dziewczyn płakała, bo sobie nie dawała rady z dzieckiem i pomagały bez problemu - naprawdę ciepłe i serdeczne kobiety. Panie położne nawet pomagały się mamom umyć po porodzie, jak były po cesarce - cudowne położne:) Jak ja miałam kryzys po porodzie, to pani położna przyszła i przytuliła mnie - zupełnie się tego nie spodziewałam, a zadziałało to na mnie tak uspokajająco, że jestem jej niezwykle wdzięczna za okazane nam ogromne serce. Jedzenie pyszne, zróżnicowane, sale zadbane - 3 do 4 osobowe, toaleta w każdej sali oczywiście, kuchnia do dyspozycji mam. Moje drugie dziecko też tam będę rodzić. Pozdrawiam z całego serca personel szpitala!

2018-09-22 18:17

Aisa dobrze , że miałaś taką opiekę , tutaj też jest bardzo dobra opieka i jak coś się dzieje to wówczas jest duże zgromadzenie :D

2018-09-21 20:10

Pchela pewnie zainteresowanie było bo twarzyczkowy poród się widocznie nie zdarza często i jeszcze duży maluch.

Konto usunięte

2018-09-21 19:27

Aisa, Ty to miałaś w ogóle specyficzną sytuację :) Nie znam nikogo, kto by miał tak jak Ty :) Możliwe, że to z tego powodu miałaś aż taką obstawę :) Jak widać co szpital to obyczaj ;) Wszystko pewnie zalezy od obłożenia oddziału i ilości personelu :)

2018-09-21 19:00

Nie ja miałam poród normalny głowa w dół tylko że twarzyczkowo ułożony był maluch u mnie lekarz wraz z położna odbierali razem A 2 lekarz był przy mojej głowie układał mnie bym bardziej siedziała.

2018-09-21 17:39

Wiem, wiem Aisa :) tylko zazwyczaj położne przyjmują porody, a lekarze są obok chyba, że poród miednicowy, dlatego się zdziwiłam :)

2018-09-21 17:32

Aisa to tutaj jest tak że jest tylko położna , a lekarz przychodzi na koniec , chyba że coś się dzieje. Teraz już wiem że zdecydowanie lepiej będzie na pewno jak będę rodzić tutaj w szpitalu. Mój lekarz prowadzący ma 40 lat praktyk więc wiedzę ma bardzo dużą i na pewno będę się tutaj lepiej czuć. Standardy nie są jakieś dobre , ale to nie wczasy