Pielęgnacja (247 Wątki)

Jakiej firmy pampersy i chusteczki nawilżające?

Data utworzenia : 2013-02-19 12:59 | Ostatni komentarz 2021-11-26 17:39

gonia_03

195217 Odsłony
5200 Komentarze

Której firmy są najlpesze pieluszki jednorazowe i chusteczki nawilżające? ----- Witam ! mam pytanie odnośnie pampersów jakiej firmy polecacie na początek ? I jakie chusteczki nawilżane? Bardzo dużo jest dostępnych na rynku firm i tak naprawdę bardzo się od siebie różnią choćby ceną Czekam na wasze opinie :) ----- Drogie mamy corka ma 15 m i kazd apielucha juz przecieka w nocy uzywamy dady ale duzo pije jest wieksza i zawsze puzamka mokra pieluchomajtki tez nie sprawdzaja sie a pampersy miala jak byla mala i miala pupcie odparzona polecacie jakies?? Pisze na 12h pielucha a to nie prawda

2013-08-20 13:08

na poczatku faktycznie możę to być pomocne bo ja też wolałam sztywniejsze pampersy jak każde były na synka za małe. miał nie całe 2,5 kg a pampersy były do 5 kg i wszystko mu przelatywało między nózkami przez otwory i bardzo dobrze spisywały się sztywne pieluszki z babydream. jednak po jakimś czasie maluszek przybrał w pupci i nóżkach i teraz bardzo zadowolona jestem z mniej sztywnych pampersów. te happy bardzo mnie zirytowały bo są na moim synku , jak to określała moja mama, jak łonówki. zapinają się poniżej bioderek i wyglądają dziwnie (co da się jeszcze przeżyć bo nawet i dobrze, ze zapinają się nisko w takie upały nie obcierają brzuszka) ale zapinają się aż za nisko i ciągle się rozklejają przez to i zsuwają :(

2013-08-20 11:33

My używaliśmy tych pieluszek Happy od samego początku, bo takie mieli w szpitalu. Faktycznie są trochę sztywne, choć na początku to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie, pomagało szeroko pieluszkować. Nam się podobało to że są takie bardziej przewiewne.

2013-08-16 11:56

kupiłam dziś pampersy firmy Bella Happy i jestem UNhappy... są bardzo mało giętkie , ciężko je założyć na pupcie i zapiąć bo są jakieś takie wizualnie malutkie mimo, że do 9 kg. za to kupiłam chusteczki pampers naturally clean z rumiankiem i jestem baaardzo zadowolona. są idealnie wilgotne, pachną przepięknie. mimo ceny ponad 5 zł za paczkę starczają mi na dużo dłużej niż te za 4 zł bo są bardziej wilgotne mimo, że nie mokre, i wyciągają się rewelacyjnie, po raz pierwszy wyjmuje po 1 a nie po 4 sztuki na raz i pozostałe chusteczki zostają w opakowaniu, nie wsytaje jedna poza

2013-08-13 13:12

Przed porodem zaopatrzyłam się w pieluszki pampers. Jednak po powrocie ze szpitala pupa małej zaczęła się odparzać. Zdecydowaliśmy się na pieluszki dada i są rewelacyjne. Brak odparzeń i duża chłonność. Nawet większa niż przy użyciu pampers. Co do chusteczek to jeszcze nie będąc w ciąży używałam cleanic. I używam je dla dziecka. Są świetne i stosunkowo tanie w opakowaniu zbiorczym.

2013-08-13 11:19

http://m.allegro.pl/szukaj.html?searchString=szczoteczka+na+palec&sortBy=1 tutaj jest pod dostatkiem opłaca się zamówić jeśli zamawiasz coś jeszcze inaczej koszta przesyłki przewyższają wartość towaru. Co do pleśniawek położona zalecała apftin, jednak u nas nie był potrzebny.

2013-08-13 10:47

przy pierwszej córce używałam Huggiesów, próbowałam później pampersów sleep and play ale jak dla mnie dużo gorsze. Może trochę bardziej miękkie, ale denerwowało mnie to, gdy dziecko trochę nasiusiało to pielucha strasznie wisiała między nogami (mówię już o dzieciach chodzących) i ten zapach - męczył mnie strasznie. Huggiesy trochę sztywniejsze w dotyku, ale za to lepiej trzymały :D - zdarzyło się, że dziecko się przesiusiało, ale rzadko natomiast w pampersach było to częściej. Przeskoczyłam z czasem na Dadę i polecam bardzo (Rossmann tez ok - bardzo podobne). Przy 2 córce również używałam na początku Huggiesów, niestety firma zaprzestała produkcję zwykłych pieluszek - postawili na pieluchy do pływania i chusteczki nawilżane. Musiałam szybciej zmienić pieluszki i tu także stosujemy Dadę - cena przystępna i sprawują się elegancko :D co do chusteczek - pampers - - chyba nie używałam po tym jak nie podpasowały mi pieluszki, babydream z Rossmanna za suche, dada w miarę ok, a najbardziej lubię cleanic i tami (można kupić w Rossmannie)

2013-08-12 12:04

Pieluchy DADA z Biedronki czyli tanie, a dobre :) Chusteczki nawilżane Baby Dream niebieskie z Rossmanna - zero uczuleń i podrażnień co zdarzało się przy innych " lepszych" chusteczkach

2013-08-12 11:46

Linteo fajne chusteczki z carrefoura, jeśli chodzi o te tańsze zastępniki;) na spacerach preferuje mokry ręczniczek, który jest tańszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wycieranie rączek ;) nie zajmuje wiele miejsca a i chusteczki mi starczają na dłużej. Pieluszki helen Harper i my używamy chociaż są nieco sztywne, ostatnio sąsiadka je wypróbowała i mówiła ze przy chłopcu nie zdały egzaminu po opcierane pachwiny i przeciekały, zaznaczam ze wcześniej używała pampersa.