Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Czy tatusie zmieniają pieluszki?

Data utworzenia : 2016-12-17 00:05 | Ostatni komentarz 2022-08-25 11:23

lovemam

30648 Odsłony
1140 Komentarze

Pieluszki córce zmieniam sama odkąd się urodziła (córka ma już 16mc). Tatuś uczynił to dopiero dwa razy , przy czym raz nie do końca. Cały czas staram się go w to angażować, ale z mizernym skutkiem. Stale wymawia się tym, że nie umie, nie da sobie rady, że to nieładnie pachnie. Czy u Was też tak jest? Czy tatusie Wam pomagają przy zmianie pieluszek? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na zmotywowanie swoich połówek do takich "czynów"?

2017-03-15 16:44

Ja bym puscila mimo uszu albo powiedziala zeby sie walil :P

2017-03-15 14:50

Ja dziś jak powiedziałam że jutro chce jechać na zakupy z siostrą to usłyszałam że coś za często się ostatnio szlajam

2017-03-15 14:44

Justyna jak kiedys maz zapytal co robie przez caly dzien, to stwierdzilam ze nic takiego :D i 1 dnia naprawde nei zrobilam nic...wiec jak on przyszedl z pracy powiedzialam ze caly dzien nic nierobilam i teraz on ma sie malym zajac bo ja musze posprzatac....a jakos tak wyjaaaatkooowo dluuuuugo mi to sprzatanie szlo.....:D I dopiero wtedy zobaczyl ze lazienka sama sie nie sprzata, ze kuchnia tez nie :d i juz nie zadal mi wiecej takiego glupiego pytania:P

2017-03-15 12:15

Ha ha naszym wątku jak to brzmi:-D pamiętam pamiętam bo mam taki sam:-P Mój zostaje sam chętnie z mikusiem i mikus z nim. Ba czasem zazdrosna jestem o tą relacje bo mikus ewidentnie woli tatę w większości spraw. Dlatego choć wiem że to głupie to jak mąż wczoraj powiedział że jak się obudził i zobaczył jego to była rozpacz to tak mi się miło zrobiło bo częściej jak się budzi to krzyczy tato:-D albo jak ja go usypian wieczorem to czeka aż tata przyjdzie i wtedy zasypia w minute.

2017-03-15 11:54

Justyna Twój maz chociaz zostaje z synkiem a Ty mozesz spokojnie wyjsc;) Moj robi to niechetnie i rzadko sama wychodzę. Plusem jest to, ze maz tez poza praca nigdzie sam nie wychodzi..wet za wet. Niedlugo ma 2dniowy wyjazd slyzbowy, moze pamiętasz moj stosunek do tego i nadchodza ciche dni... Ale o tym napisze w Naszym watku;)

2017-03-15 09:29

No tak Justynka i jej mąż.. Temat rzeka. Swoją drogą jak wychodzisz to wracasz i robisz wszystko czego nie zrobiłaś+ dodatkowy syf wyrządzony przez tatę i synka ;] Mój tez jak zostaje sam z dzieckiem to nic nie zrobi, ale wie jak ja mam i nie wymaga, aby zawsze było czysto i był obiad..

2017-03-15 09:21

Mój właśnie nic nie zrobi sam z siebie a jak proszę to też jest różnie bo potrafi zapytać czemu on albo co ja będę robić? Jak zostaje z dzieckiem radzi sobie dobrze ale nic prócz tego nie ruszy. I powiem wam że przez to nie lubię wychodzić bo wracam i mam do zrobienia wszystko czego nie zrobiłam jak mnie nie było. Mój mąż nawet naczyń do zmywarki nie wloży tylko zostawi w kuchni

2017-03-15 09:12

Jeśli Twój mąż posprząta sam z siebie to już wiele CI pomoże. Pomyśl ile dodatkowych obowiązków miała byś, gdyby Twój nie robił absolutnie nic. Fakt, że świetnie poradził sobie z córką, kiedy Ty źle się czułaś tylko pokazuje, że nieco wymiguje się pracą, a zwyczajnie albo się boi, albo mu się nie chce i woli posprzątać niż zająć się dzieckiem, lecz jak wie każda z nas dziecko jest okropnie męczące i czasami chciałybyśmy chociaż na godzinkę odejść od płaczu, krzyku i siusiu w pampersie.