Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Kosmetyki Weleda

Data utworzenia : 2016-08-30 20:50 | Ostatni komentarz 2020-01-23 08:21

iwona886

1996 Odsłony
12 Komentarze

Czy któraś z Was stosowała te kosmetyki? Jeżeli tak to jakie opinie i gdzie najlepiej jest je kupić ? Przez internet czy może w jakiejś drogerii ? Poszukuję dobrego żelu pod prysznic dla dzieci, koniecznie z naturalnych składników i dla siebie kremu do twarzy . Wyczytałam gdzieś, że te kosmetyki są bardzo dobre ale nikt z najbliższego otoczenia ich nie stosował więc pytam Was o zdanie. Pozdrawiam

2016-09-06 14:23

Iwona poproś o coś dla siebie z próbek w końcu my też jesteśmy ważne:-)

2016-09-06 12:49

Kasiu dziękuję za odpowiedź...wiem, że są drogie dlatego też myślałam, ze zanim zakupię podpytam Was kochane może któraś się z nimi spotkała ;-) Dziękuję za propozycję kosmetyków na pewno do nich napiszę...skoro można to wypróbuje bo szukam na prawdę dobrych naturalnych kosmetyków. Pozdrawiam

2016-09-05 21:34

Iwona pierwszy raz spotykam się z tą firmą. Z ciekawości weszłam na ich stronę i są to szwedzkie kosmetyki o dobrej renomie. Ceny jak dla mnie wysokie i skoro ja (wieczny poszukiwacz kosmetyków) nie słyszałam o nich to pewnie ani w aptece ani w drogerii ich nie kupisz. Zostaje zamówić przez internet. Jeśli mogę Ci zaproponować to naturalne kosmetyki polskiej firmy Sylveco. Oparte są na składnikach naturalnych, hipoalergiczne. Ceny przystępne. Napisz do nich może przysla tobie próbki mi przysłali i jestem zachwycona produktami dla dzieci ale też i dla mnie coś się znalazło. Oto adres: [email protected] Napisz nic nie tracisz a masz okazję zobaczyć że nasze polskie też może być dobre.

2016-09-05 10:44

Żadna z mam nic nie podpowie ? Nie miałyście kontaktu z tą firmą ?