Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

jaki krem używać do pielęgnacji twarzy niemowlaka

Data utworzenia : 2013-04-23 18:26 | Ostatni komentarz 2024-03-23 14:08

borsukowa

17553 Odsłony
240 Komentarze

nie wiem jaki rodzaj kremu do twarzy niemowlaka używać czy nivea czy tez zajka

2014-03-28 19:46

My mamy oilan, i nivea i tych używamy ale to indywidualna sprawa skury dziecka wiec jeżeli jednemu odpowiada nie znaczy że drugie zareaguje tak samo.

2014-03-26 22:44

Gdy wychodzimy na dwór to smaruję z Nivei na każdą pogodę i sprawdza się :) A tak w domu to Bambino :)

2014-03-21 17:48

Anita zgadzam się z Tobą , ja na allegro wyszukałam sobie emolium w cenie 2 za jeden w zwykłym sklepie,a przy alergii zużywaliśmy tego trochę. Teraz mały trochę mniej ma uczuleń, raczej staram się przy rozszerzaniu diety bardzo uważać i zakup Emolium już nie jest tak częsty jak był (raz w miesiącu kupowałam , a teraz już mam 2 miesiące tubkę)

2014-03-18 12:23

Krem do buziaka mieliśmy poczatkowo zakupiony Nivea duże opakowanie które jak się potem okazało trafiło na półkę mamy ;) mała dostałą uczulenia zarówno na krem ochronny jak i do codziennego użytku, podobnie było z j&j, krem ochronny polecam Hipp na którego moja mała nie miała uczulenia jednak tak jak pisałam wcześniej jedno dziecko może wysypać kiedy drugie nawet nie zareaguje jedną plamką czy krostą na dany produkt. Krem do stosowania nawilżającego buziaka używaliśmy Emolim, czasami warto poszperać na allegro w zestawach tych produktów, są naprawdę dobre i godne polecenia zwłaszcza jeśli dziecko ma problemy alergiczne lub skórne podchodzące pod Atopowe zapalenie Skóry- ale tutaj to już zalecana jest konsultacja z lekarzem.

2014-03-17 16:57

Nivea baby krem na kazda pogode od pierwszych dni zycia ;)

2014-02-17 21:28

moje zaraz się skończyło aż na tej godzinie, ale karmienie dzieci i męża każdy chce coś innego później wyprawa do sklepu i wreszcie uśpieni wszyscy a ja mogę sprawdzić co tam napisali. No niestety nic nie napisali o tym czy jest odpwoiedni na mróz, ja po prostu stosowałam ten drugi bo miałam akurat oba. Co do składu ma wodę więc tak jak napisałam odpada. No ale jak z rana posmarujesz to on bardzo szybciutko się wchłania i spokojnie przed wyjście na spacer możesz buźkę innym kremikiem posmarować, albo chociażby stosować po kąpieli na noc. Ja mam jeszcze balsam do ciała z tej serii i ostatnio tak mi popękały dłonie bo myłam w zbyt ciepłej wodzie butelki młodego i kremowałam zwykłymi kremami i nie pomagało, użyłam raz (serio raz bo szkoda mi kosmetyków maluchów używac na sobie, w końcu one kosztują niemało) i od razu mi ta taka skorupa sucha zniknęła teraz już tylko zwykły krem używam. Ale nie wierzyłam, że są takie dobre. No ale jak pisała jedna z mam w innym wątku akurat na nasz typ skóry działa, dlatego zachęcam Cię żebyś najpierw jakies próbeczki uchwyciła bo szkoda wydawać pieniążków, a okaże się np nieskuteczny akurat dla Was. Na nas np nie działa Nivea i Johnson

2014-02-17 13:26

Kikacu: Jak możesz sprawdź również skład, czy nie ma w nim wody czy alkoholu, bo wtedy taki krem na mróz się nie nadaje.

2014-02-17 13:20

Zaraz poczytam ulotkę, powiem Ci Małgosiu że mój syn wyglądał jakby miał skazę (a na szczęście nie ma) po 2 dniach stosowania emolium krostki znikły i teraz cokolwiek na buźce się pojawi rano po umyciu i wieczorem po umyciu smarujemy i na drugi dzień już nie ma śladu krostek. Na mróz i niepogodę mam też z serii emolium inny krem i sama go użyłam jak był śnieg na dworze i powiem Ci, że buzia mnie nie szczypała a bez kremu już tak więc działa. jak uśpię maluchy to poczytam czy ten krem do buźki trójaktywny co używamy na krostki też można na mróz używać.