Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Nie znosimy kąpieli

Data utworzenia : 2015-06-25 16:15 | Ostatni komentarz 2020-05-11 22:20

niunia989

8325 Odsłony
138 Komentarze

Witam. Szukalam odpowiedniego watku ale nie znalazlam, wydaje mi sie ze takiego nie ma. A jsli jest to przepraszam za jego podwojenie i prosze o przekierowanie. Moja corka ma teraz 2,5 miesiaca i nie znosi kapieli, od poczatku kapiele sprawialy trudnosci ale z wiekiem jest coraz gorzej zamiast byc coraz lepiej. kiedy zaczynam ja rozbierac zaczyna krzyczec (juz wie ze bedzie kapanie) i tak przez cale kapanie i jeszcze ok 30 min po kapieli zachodzi sie z placzu. Co moze byc powodem tego ze nie lubi kapieli? Jak jej pomoc? Jak sprawic by kapiele byly przyjemniejsze i aby wkoncu sie do nich przekonala? Dodam ze probowalismy juz wszystkiego, karuzeli nad wanienka, maskotek, grzechotek a takrze w lazience mamy zainstalowana tasme led pod sufitem dookola pomieszczenia i jest tam funkcja migania kolorami to tez nie pomoglo. Prosze pomozcie poniewaz przy jej kapieli cala poce sie z nerwow i juz nie mam pomyslow jak temu zaradzic....

2020-05-11 22:20

U nas problem minął.jak udało się znaleźć odpowiednią temperaturę wody 

2020-05-11 21:57 | Post edytowany:2020-05-11 21:57

U nas też tak przy córce było kąpiele stały się dopiero przyjemnością jak córka usiadła do tego momentu było na szybko dosłownie.. 

 

Odstepstwem od reguły była kapiel że mną ale też na szybko bo jak cycki widziała to od razu na nich wisiała.. 

2020-05-10 07:14

Spróbuj kąpać się z dzieckiem. Z moją córką ta forma kąpieli działała do tego stopnia, że czasami i teraz chce się wspólnie kąpać choć ma już 3 lata. Kąpiele z córką odbywałam do czasu aż sama usiadła czyli około 7 msc. Z synem chyba będzie to samo bo wpada w histerie podczas kąpieli choć na początku tego nie było. Liczę na to, że to się zmieni kiedy razem będziemy się myć. Zawsze to inna forma bliskości i ponad to możesz dać dziecku popływać bo swobodnie je trzymasz. Możesz kąpiel przemienić w miłe doświadczenie i zabawę :).

2020-03-12 21:26

Może jeszcze ktoś z rodziny dokupi dla szkraba :). Narazie nie będę chodzić po sklepach

2020-03-12 20:37

U nas ulewanie trwało i trwało, więc zawsze leżały gdzieś w pogotowiu, ale już trochę czasu nie były używane. 

2020-03-11 22:20

Paulinek to u nas też gdzieś od tego momentu są schowane..jak przestała.ulewac 

Konto usunięte

2020-03-11 18:16

Ja po 6mcu wszystkie tetry schowałam w kartonie, ale wcześniej bardzo się przydawały... 10-20 myślę, że to optymalna liczba

2020-03-11 09:57

Jak będzie mi więcej potrzeba, to dokupię. Narazie pozostanę przy 3ch