Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1468 Wątki)

kosmetyki

Data utworzenia : 2017-10-14 10:36 | Ostatni komentarz 2023-12-07 12:58

Agata-04

3263 Odsłony
85 Komentarze

Hej! Jakie kosmetyki do makijażu najbardziej lubicie? Mi się trochę cera popsuła i chcę zmienić kosmetyki. Ostatnio czytałam o tej pomadce - http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/usta.aspx i wiele dziewczyn chwali. Zastanawiam sie jeszcze nad podkładem. Jakie stosujecie?

2023-02-13 09:26

 

Wieczorem

Zmywam oczy, olejem/oliwką/dwufazowcem

Olejek hydrofilny

Żel bez sls, lub pianka, zerknij sobie na kosmetyki do oczyszczania skóry od Iossi: https://iossi.eu/pl/c/OCZYSZCZANIE/286

Mają świetne składy.

Czysta woda różana

Aktualnie kuracja retinoidami/dobry krem nawilżający teraz testuje intensywnie odżywczy krem na noc z vianka i bardzo mi pasuje bo wchłania się praktycznie na mat

Rano

Olejek, żel, woda różana tak samo

Lekki kremik, często matujący, ale nawilżający

A na to mejkap

Dwa razy w tygodniu oczyszczające maski, z Glinki, lub z błota z morza martwego

Raz w tygodniu peeling enzymatyczny

Też że dwa razy nawilżające, lub odżywcze maseczki

Moja twarz kocha maseczki, widzę dużą poprawę kondycji, jak używam regularnie, lub użyje po dłuższej przerwie

+szklanka wody na noc i szklanka wody po przebudzeniu, dużo daje dla cery (a wiadomo nie tylko dla cery)

2023-02-09 07:35

Ja jeszcze zapomniałam o jednej marce, którą gorąco polecam. Jest to Neutrea BioTech. Mają fantastyczne produkty - dermokosmetyki do pielęgnacji domowej oraz do zabiegów gabinetowych. Aktywne kremy na noc z kwasami, kremy z retinolem o różnym stężeniu, kremy nawilżające i regenerujące idealne po zabiegach kwasami.

2023-02-08 13:28

Jeżeli chodzi o podkład to zależy na jaki możemy sobie pozwolić ja używam z maybelline a jak mogę sobie pozwolić na lepszy używam z YSL 

Tusz zawsze też używałam z Maybelline Lash Sensational Sky High Tusz do Rzęs

Teraz mam z YSL i testuje z Diora 

Jeżeli chodzi o pielegnacje to u mnie dobrze sprawdziło się serum z estee Lauder a krem używam z miya też jestem zadowolona 

2023-02-08 06:28

Muszę wypróbować. Choć obecnie mam mało czasu żeby o Siebie zadbać.

2023-02-07 00:22

Clinique tez kiedyś używałam ale po ciążach hormonach wskakują mi uczulenia na wiekszosc  kosmetyków i teraz używam kremów do twarzy Botame z Rokitnikiem  i jak narazie nic mi się z cera nie dzieje , są naturalne  ziołowe . Maja i maski i peelingi . Teraz poszukuje czegoś do mycia ciała co nie uczuli bo większość niby dla kobiet w ciąży czy dzieci a i tak mnie uczula , chemii wszędzie tyle ze szok 

2023-02-05 20:53

to ja tej miya nie znam wcale 

2023-02-05 06:55 | Post edytowany:2023-02-05 06:57

Sylveco, Miya - te firmy lubię i używam kosmetyków tych marek. Uwielbiam produkty Basiclab, ale to już trochę droższa półka. A poza tym lubię próbować nowości, ale zwracam uwagę na składy.

2023-02-03 10:36

Ja też lubię kosmetyki z Miya