Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1473 Wątki)

kosmetyki

Data utworzenia : 2017-10-14 10:36 | Ostatni komentarz 2023-12-07 12:58

Agata-04

3378 Odsłony
85 Komentarze

Hej! Jakie kosmetyki do makijażu najbardziej lubicie? Mi się trochę cera popsuła i chcę zmienić kosmetyki. Ostatnio czytałam o tej pomadce - http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/usta.aspx i wiele dziewczyn chwali. Zastanawiam sie jeszcze nad podkładem. Jakie stosujecie?

2023-03-17 15:46

MamaWojtusia a jesz słodycze? 

2023-03-08 21:24

a ja mam okropną cerę trądzikową co chwile coś mi wychodzi 

2023-03-05 15:21

Ja też codziennie nawilżam skórę twarzy bo widzę , że marszczy się .. 

Niektórzy mają taką ładną cerę.. pozazdrościć;)

2023-03-03 21:18

Mi się kurze łapki zaczynają robić przy oczach :/ udało mi się wygrać do testowania na wizażu zestaw serum z Eveline i wśród nich było serum na właśnie okolice oczu, zmniejszające widoczność zmarszczek, i powiem, że nawet widzę różnicę.

 

Moja mama całe życie używała kremu bambino albo Nivea i cerę jak na 54 lata ma naprawdę bardzo ładna, prawie bez zmarszczek, więc coś w tych kremach musi być :)

2023-03-03 20:43

O to dobrze ze to piszesz . 

Aktualnie używam tonik do twarzy YASUMI  jest rewelacyjny , świetnie nawilża mi skore ;)  miałam chrapkę na krem od JLO ale jak zobaczyłam cenę ze ponad 400zl to mi się odechciało , te celebrytki zawsze wyglądają tak młodo , aż pozazdrościć ;)

2023-03-03 13:24

Ja też już widzę kurze łapki :) Staram się nawilżać okolice oka. Nawet ostatnio wolę mleczko do demakijażu z kwasem hialuronowym z mixa. 

Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to najważniejsze jest odpowiednie nawilżenie skóry. Przeciwzmarczkowe kremy mogą stosować nawet młode osoby w zależności od potrzeby skóry.

Kiedyś oglądałam też program gdzie badali 3 kremy przez miesiąc (jakiś bardzo drogi apteczny , zwykły z wyższej półki i najtańsza zwykła Nivea soft). Wyniki były zaskakujące. Najlepiej w badaniu wypadła skóra smarowana Nivea soft :) Najlepiej odżywiona i nawilżona.  Także nie warto przepłacać ,a warto zainteresować się składem kremu. Nivea choć nie używam to wysoko ma w składzie glicerynę ,która dobrze nawilża skórę.

2023-03-03 12:03

Właśnie zmarszczki , ja tez już patrzę pod tym kontem ze je widać i czas chyba coś z tym robić ;) a te kremu na zmarszczki to serio działają ? 

2023-03-03 11:51

ja mam male zmarszczki a jeszczd 30 na karku nie ma wiec dzialam juz teraz seria diamentowe lipidy z bielendy by im zapobiegac :D