Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Zapalenie pieluszkowe

Data utworzenia : 2019-02-08 10:10 | Ostatni komentarz 2019-10-08 20:58

Klaudia.Wyrwalec

1167 Odsłony
12 Komentarze

Co najlepiej stosować na tzw. ZAPALENIE PIELUSZKOWE Nam pediatra przepisał maść robioną ale różne opinię słyszę na temat tej maści ..

2019-02-10 21:50

My również używamy właśnie przegotowanej wody i płatków bawełnianych Kindii, a co do chusteczek to niestety te na bazie wody są drogie, ale mogę polecić chusteczki Velvet pure, mają krótki skład i nie podrażniają. Odkąd używamy takiego zestawu nie mamy problemów z pupką. I wietrzenie oczywiście też stosujemy :)

2019-02-10 07:57

wasz.ka O kąpieli w krochmalu nie robiłam ale słyszałam . Zapalenie było bardzo silne , ale już jest trochę lepiej pediatra nam przepisał maść robioną tylko , że właśnie ona podobno jest ze sterydem . Linomag też super ale sudocremu nie używamy nam nie służy . Annche Tak wietrzenie pupy najważniejsze . No tak najlepiej przegotowaną wodą przecierać ewentualnie są chusteczki mokre na bazie samej wody

2019-02-09 23:24

Ja polecam kąpiele w krochmalu. Jeśli zapalenie jest bardzo silne to zapewne konieczne jest zastosowanie jakichś aptecznych maści, nawet z antybiotykiem lub sterydem:/ My mięliśmy tylko lekkie odparzenie i wystarczył sudocrem stosowany naprzemiennie z linomagiem.

2019-02-09 18:39

U nas najlepiej sprawdzala się kartoflanka i oczywiście wietrzenie pupy. No i oczywiście nie wycieramy pupki chusteczki nawilżającymi tylko myjemy woda.