Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

10 zalet kaszy jaglanej

Data utworzenia : 2016-06-06 16:58 | Ostatni komentarz 2017-02-10 12:51

Redakcja LOVI

5805 Odsłony
44 Komentarze

Kasza jaglana jest jednym z najbardziej wartościowych produktów spożywczych. Sprawdź, dlaczego jak najczęściej powinna znajdować się na talerzu Twojego malucha.

2017-02-09 23:28

Gudrun to może po prostu podaj na wodzie gotowany kleik lub kaszę? Ja początkowo podawałam wszystko na wodzie, czasami jak miałam przypadkiem coś odciągniętego dolewałam do już zrobionej, ale nie zawsze to robię. Chyba że chcesz po prostu aby miał znajomy smak z tego mleczka, to faktycznie poczekaj aż troche uda sie odciągnąć ;) tylko pamiętaj by wlewać do ciut ostudzonej a nie do wrzątku:* No i sily Ci życzę do Maluchów Twoich, oby jutro byl lepszy dzień.

2017-02-09 13:44

cyrkonia Zacznę od kleiku ryzowego z moim mlekiem. Zobaczymy. Ten tydzień jest ciężki. Syn szaleje. Córka ząbkuje i co 1,5 godziny pierś musi być. W nocy też. Nie mam kiedy laktatora użyć.

2017-02-08 23:25

I jeszcze na prawie każdym opakowaniu znaczek...przebadane przez instytut matki i dziecka....ehe. Cukier jest we wszystkim...a potem dziwić sie ze wzrasta procent ludzi chorych na cukrzycę. My tez będziemy rozszerzać dietę po 6mz. Gudrun zawsze możesz spróbować podać kasze i obserwować jak córcia reaguje...

2017-02-07 09:51

Producenci robią wszystkie produkty, aby sprzedać. Nie martwią się o zdrowie naszych dzieci. Ciekawi mnie kto dopuszcza takie produkty do obrotu. Ilość cukru jest straszna, a wszędzie tak alarmują, aby dzieci otrzymywały jak najmniejszą ilość cukru...

2017-02-06 09:15

Gudrun jejku ja szczerze dopiero wczoraj zerknęłam na ten skład, bo nie mamy problemów z alergiami i jak te inne kaszki na półkach z ciekawości przeglądałam, tak tego nigdy niw miałam okazji zobaczyć. ;) dobrze, że jesteś świadoma i dociekliwa i nie dasz sobie wmówić pewnych rzeczy :)) dziubuś u nas podobnie z gotowych dzieciowych kaszek robimy tylko Mamuko a to dlatego, że dostaliśmy próbki tej kaszki i skład ma super ale synek i tak woli owsiankę i inne płatki, kilka razy spróbowaliśmy Hipp 5 zbóż, bo jako jedna z niewielu latwodostepnych dedykowanych dzieciom ma dobry skład i akurat byla w promocji w Rossmannie ale pogardził. Dlatego od tamtej pory juz nie kombinujemy, robimy zwykle kasze, płatki i każdy jest zadowolony ;)

2017-02-06 08:44

agn_kaw, właśnie dlatego nie chcę sinlac ;) kleik ryżowy też rozważam na początek, tylko nie wiem czy uda mi się choć trochę mleka odciągnąć by nie był na wodzie...

2017-02-06 07:35

Dlatego ja nie kupuję kasz tego typu :)) samo zdrowie ;/ zaczynałam od kleików kukurudziany i ryzowy , potem kasze : jaglana, manna , owsiana , jedynie Organix kasze podaję małemu :)

2017-02-06 00:30

Jestem w szoku, przeczytałam skład Sinlacu :o mąka ryżowa 54%, mączka chleba świętojańskiego 17%, sacharoza, maltodekstryna, oleje roślinne (oleina palmowa, niskoerukowy rzepakowy, kokosowy, słonecznikowy), węglan wapnia, fosforan sodu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), syrop glukozowy, witaminy (C, niacyna, E, B1, kwas pantotenowy, A, B6, B2, biotyna, kwas foliowy, D, B12), dwufosforan żelazowy, siarczan cynku, jodek potasu, kultury bakterii Bifidobacterium lactis ja rozumiem, że to produkt specjalistyczny, bezglutenowy i polecany przez lekarzy ale wiecej cukru chyba już producent nie mógł upchnąć .. szookk.. do roku dziecko nie powinno poznawać smaku soli ani cukru a tutaj cała gama słodzików i dosładzaczy :/ Już na 3 i 4 miejscu w składzie słodziwa.. a im wyżej w składzie produkt tym jest go więcej, więc to mówi samo za siebie.. a jakby tego było mało to dalej jeszcze, by nie było zbyt mdło -syrop glukozowy samo zdrowie :/ szokk..