Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Mrożonki w diecie dziecka

Data utworzenia : 2015-12-02 22:56 | Ostatni komentarz 2018-08-15 16:04

Redakcja LOVI

4586 Odsłony
26 Komentarze

Mrożonki nie cieszą się zbyt dużą popularnością wśród mam, dbających o jakość diety swoich pociech. Jednak w okresie zimowym oraz późnojesiennym stanowią o wiele lepsze uzupełnienie codziennego menu niż importowane warzywa i owoce. Wyjaśniamy dlaczego.

2018-08-15 16:04

My teraz będziemy na pewno robić zapasy w zamrażalniku ( maliny , borówki ) mieszkankę warzyw też chyba zrobię ( cukinię , paprykę )

2016-01-03 09:13

mój żarłok je wszystko, od warzyw do owoców. jedynie co to zielonego groszku mu nie dawałam, bo jak mu podałam jak miał skończone 5 miesięcy to miał olbrzymi ból brzuszka. kiedyś mu nie smakował taki słoiczek - potrawka z ziemniaków z królikiem, a ostatnio zjadł ze smakiem :) ja byłam mało wybrednym dzieckiem, więc może ma to po mnie :) ciekawe jak to będzie dalej jak zacznę sama gotować bo jak na razie jabłka przeze mnie robionego nie zje a ze słoiczka wszystko zje

2016-01-02 20:13

A mój syn warzywa tylko w zupie :)

2016-01-02 19:24

Moj nie lubi tylko burakow no i gotowanych ziemniaków ale pieczone czy w zupie zje. A tak zajada wszystkie szpinak,brokul,marchew uwielbia:)

2016-01-02 16:59

Z tego co nam zamrożone to brokuł , kalafior i szpinak najbardziej lubi córka . Od początku bardzo lubiła te warzywa , gdy tylko widzi zielony kolor na talerzu to potrafi porwać i to nie ważne czyj to talerz .

2016-01-01 20:51

A za jakimi warzywami przepadają wasze dzieci najbardziej??? Moja córa miała fazę na brokułami pod każdą postacią krem lub sam ugotowany na miękko zjadła prawie cały tak jej smakował teraz ma przestój i zjada marchewkę stara z jablkiem

2015-12-30 14:39

Też wolę mrożonki niż "świeże warzywa " ze sklepu . Na pewno jest w nich mniej chcemi , szczególnie w tych co sama zamroze.

2015-12-29 23:04

to dobrze bo ja najcześciej w tym okresie jak robię sobei zupę to kupuje gotowe mrozonki :) bo mi nie bardzo smakują kupowane świeże warzywa :) ale jak na razie mały je słoiczki może kiedyś się odważę :) a co do kupowania warzyw w markecie przez właścicieli to mnie to czasami denerwuje bo jak coś jest w promocji to nawet nie ma mozliwosci zakupu bo jak się pojdzie później to zaraz wszystko wykupione skrzynkami..